Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországban vagy Franciao...

Spanyolországban vagy Franciaországban jobb az élet?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne: pl: mennyire kedvesek , befogadóak az emberek,milyen az időjárás, milyenek a fizetések stb stb

köszönöm a válaszokat


2012. jan. 6. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

A spanyokolnak franciaországban ,a franciáknak spanyol országban.

Miért? Mindenkinek a szomszéd füje mindig zöldebb.


Apósom német szuper fizetéssel, élettel, mindig morog hogy bezzeg a norvégok meg a svédek, ott az élet .....

èn erre csak azt mondom szomszéd füje mindig zöldebb.

2012. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiköltözés miatt kérdeztem hogy melyik helyre lenne jobb kitelepülni:D
2012. jan. 6. 15:20
 3/7 PeetC válasza:
95%
En Spanyolorszakba mennek, Franciaorszagban joval dragabb az elet. Vannak rokonaim Sanyolorszagban es nagyon jol elvannak, telen kicsit kevesebb a munka, de igy is boven kijonnek a fiztesukbol. Ha elegge delre mesz, akkor nem kell vinned a telikabatdat sem. A lenyeg hogy uduloovezetett legyen, ott telen is van melo.
2012. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországban magasabb az életszínvonal! Spanyolországba nem mennék, nem bírom a lazsálós életmódot, inkább a németes fegyelem híve vagyok. (Mellesleg spanyol munkanélküliség: 22%, amíg a francia: 9%)
2012. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő óriási ország, legalábbis Magyarországhoz képest, Dél-Spanyolországban tényleg nagyon mediterrán éghajlat van, még a Pireneusokban van hely ahol nem nagyon megy 10-15 C˙ fölé az év során a hőmérséklet. Franciaország ugyanez, csak kicsit több a csapadék meg jóval sűrűbben lakott ország (Spanyolországot úgy kell elkébzelni mint a Hortobágyot csak porosabb meg félig sivatagos). De ha csak simán gazdaságilag kérdezed akkor ott jobb az élet ahol jobb munkát tudsz találni vagy jövedelmezőbb vállalkozásba tudsz kezdeni. Ez ennyire egyszerű :) Úgy ne menj ki sehova hogy nincs meg előre hogy hol fogsz dolgozni, vagy legalább egy 5-10 szereplős lista azokról a cégekről ahol munkát keresel. Az már a te döntésed hogy a lakóhelyet igazítod a munkahelyhez vagy fordítva.
2012. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 arse válasza:
100%
Spanyolorszagban, Valencia melett lakom csaladommal mar 10 eve. Az emberek nyiltak,segitokeszek de Toled is fugg mennyire tudsz beilleszkedni egy a magyartol kisse eltero eletmodhoz.. Az idojaras mediteran: rengeteg a napsutes, enyhe es fagymentes a tel. A fizetesek kisebbek mint Franciaorszagban, de az arak is joval alacsonyabbak. Mar 3 eve kb.20%-os a munkanelkuliseg, sajnos szinte lehetetlen barmilyen munkat talalni. Szerintem tanuld a spanyolt es miutan lecseng a krizis (kb.2-3 ev): Isten hozott Spanyolorszagba!!
2012. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Franciaorszagban sokkal jobb az elet, magasabb az eletszinvonal, bar nagyon-nagyon fontos, hogy kitunoen beszelj franciaul. En Parizsban lakom es sosem fogom megbanni, hogy kikoltoztem a francia szerelmemhez (aki nem sokara a ferjem lesz) Munkat 2 het alatt talaltam, igaz felsofokon beszélek angolul es franciaul, nemetul kozepfokon.


21/L

2012. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!