Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha eljutnál Londonba mi az,...

Ha eljutnál Londonba mi az, amit biztosan megnéznél?

Figyelt kérdés
Mik azok a látványosságok, amiket nem lehet kihagyni?

2012. jan. 15. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Bár én rendszeresen felugrok Londonba(kint élek,de Londontól 100 km-re lakom) így amit mindenáron megnéznék az a British Museum.Eddig kétszer voltam ott,de még most sem tudtam végig nézni..(nagyon nagy,és nagyon jó)

Meg talán ha nem sokallnám a belépőjegy árát akkor megnézném a madame tussauds-t is..De oda eddig az ára miatt nem mentem..

2012. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en voltam mar joparszor londonban, amit erdemes megnezni az a british museum, a science museum, tate modern, national gallery. ezek mind ingyenesek voltak. ezen kivul tower bridge es persze a tower(az fizetos,de kivulrol legalabb erdemes megnezni) parlament epulete (ott a big ben) mellette a westminister abbey. persze a nagy bevasarloutcak, oxford street, bond street. greenich-be is erdemes elmenni, ott az obszervatorium is ingyenes volt. camden town(a piac miatt) na meg szines egyveleg. en imadok chelsea-ben es kensingtionban setalgatni, gyonyoru hazak vannak.
2012. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Londonban 1-2 napot el kell tölteni a "kötelező" látványosságokkal (Big Ben, Tower Bridge, stb), aztán pedig sétálni céltalanul és élvezni a város rendkívűl egyedi hangulatát, felülni az emeletes buszokra, és a legelső ülésről bámulni a forgatagot, sétálgatni a parkokban, stb, stb.
2012. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Van havibérlet a British Museumba? :-)
2012. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

ma 15:15-nek

Minek akarsz havi bérletet a British múzeumba ha egyszer ingyenes???

2012. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Csak az állandó kiállítások ingyenesek.
2012. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 16. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
az allando kiallitas az majdnem maga az egesz muzeum...:) igy is tobb nap mire az ember rendesen vegigjarja.
2012. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!