Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2 év alatti (9 hónapos) és 2...

2 év alatti (9 hónapos) és 2 éves gyerek számára kell-e repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés
Török nyaralás lenne a cél, gondolom, légitársaság-függő, de kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra...köszi szépen előre is:)
2012. jan. 16. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Repjegy 2 év alatt konkrétan nem kell,de van valamennyi díj amit meg kell fizetni. nekünk malévon azt hiszem 20€ körül volt, messze ázsiába emiratessel 100€ volt a pluss. (pl a messzi útra egy rendes jegy plusszban 600€ lett volna)


2 éves gyerekre jegyet kell venni, habár lehet egy kicsivel kevesebb, de sokkal nem.

de ez tényleg társaság függö.

2012. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahogy az előzőírta 9 hónapos ölben megy, neki nem kell jegy, de fizetni kell. 2éves külön ül, (ne feledd neki kell gyerekülés a repülőn,azt neked kell vinni, vagy külön szólni kell, hogy nem viszel és kérsz)és jegy is kell neki
2012. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyerekülés?? erről még nem hallottam, pedig eddig kb 10x repültem már a kisfiammal 6 hós korától 3 éves koráig
2012. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor szerencséd volt,én 3 gyerekkel ingáztam USA és Európa között,valamint Eu-n belül. Ha nem akartam,hogy a légitársaságos ülésbe tegyék a babát akkor 3 gyereküléssel a hátamon. (márpedig a légitársaságost nem akartam, ki tudja mennyire tisztították ki)

Ülés nélkül pedig nem utazhat egy 2éves gyerek.Meg se fogja az öv,aludni se tud...

2012. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kellemes lehetett 3 gyereküléssel mászkálni :S én Ázsiában utazgattam - Jordánia, Katar - Török és Qatar Airways légitársaságokkal és sose merült fel semmilyen gyerekülés kérdés
2012. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek:)
2012. jan. 17. 06:37
 7/7 anonim válasza:
Én meg a sarki közértbe voltam :D
2016. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!