Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország van olyan szép,...

Németország van olyan szép, mint a többi európai nagy ország (Franciaország, Olaszország, stb. )?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát szerintem olaszországnál ezerszer szebb. Habár franciaországban nem voltam.

De a németek nagyon tiszták, és takarosak.

Az olasz városok és ahogy egyre délebre haladsz egyre jobban koszosabbak. a tengerpartok sok sok helyen koszosak az olaszoknál, söt láttam már ahogy szemét szigeteket vitt a víz.

2011. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Amit az elsö mond az hülyeseg. Kiderül, hogy csak olvastäl ezekröl az orszägokrol, de sose voltäl egyikben sem.


A kerdezönek pedig: ezt igy nem lehet eldönteni. Minden orszägban vannak szep, es kevesbe szep helyek. Tiszta es koszos värosok, värosreszek.

2011. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok.


Németországban élek. Olaszországban csak nyaralni jártam és csak közép olaszországig volt a legtávolabb.


Persze Berlinnek is vagy akár Frankfurtnak is vannak csúnya negyedei, de pl ahol én élek ezek a kisvárosok olyan tiszták, takarosak. amikor rokonok jönnek látogatni nem gyöznek csodálkozni, micsoda rend és tisztaság van. persze itt minden csatornázva van így nincsenek pl árkok, és kevesebb a sár is. az embereknek van idejük és pénzük a kis kerteket rendezni, az utcát söprögetni a lehulott levelek miatt stb...

közép olaszország sehol nincs ehhez, de ahogy a második mondta mindenhol vannak szép és csúnya részek.


pl nekem Budapest az egyik legszebb város. Pl Prágát soha nem tartottam olyan szépnek (igen ott is jártam) mint Budapestet.

2011. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Németország szerintem egész európában magasan a legkulturáltabb és legszebb ha az utcaképet nézzük

Olaszország jóval elmaradottabb


Észak-olaszország az még nagyon fejlett, tehát ha elmész Torinoba vagy genovába, és délebbre Fireneze, Róma és pl az Emilia- Romagnai vidék Olaszországban sztem igen is felveszi a versenyt a német területekkel


de rómától délre a vidék és a város is putri..

szépek a tengerpartok és nyaralóhelyek, de akkor is rusnya

nem rusztikus ( az legfeljebb Velence rusztikus!!!!!) hanem rusnya és maffiajelenlét által megnyomorított


azért Szícilia az magas fokú kultúrát képvisel ( palermo és cartania is ezerszr jobb sztem mint pl ancona vagy nápoly)


Nápoly Eu legalja..aki volt ott az látta, azt ami ott van és az szemétség és hanyagság, nem egzotikus és nem rusztikus..

egzotikus legfeljebb szicília, Cefalú meg ilyenek

összességében olaszországot nagyon visszaveti a dél, ezért rosszabb mint az eu-s átlag



franciaország nekem a klíma miatt jobban tetszik, mint németo.

kiépítettség és az emberek jóléte egyezik németországgal

de Németországban csak Frankfurtban van sok bevándorló, azon kívül nem, de franciaországban alig lehet fehér embert látni

mindenki néger vagy arab..van fehér franci is, csak nagyon feltűnő a sok bevándorló

ezért nekem nem annyira szimpatikus a franciao, de aki szereti a négereket annak az paradicsom

franciaországban is sok a rusztikus hely, amit első ránézésre nyomorultnak lehetne mondani, de ez ott nem igaz

ami negatívum: néger negyedek a riviérán és nagyvárosokban végtelen paneltelepek

( Én utaztam Párizsi express metróval 10 megállót ilyen paneltelepen és egy fehér embert sem láttam)


mindenen okok miatt összegezve Németország a legjobb

2011. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

"de Németországban csak Frankfurtban van sok bevándorló"...

ez jóóó...Te is csak az atlaszon láttad az említett országokat! :)

2011. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

a francia négerekhez képest a törököket

nem is tekintettem bevándorlónak


akkor ha te olyan világlátott ember vagy, akkor pl Kölnben vagy hamburgban hány bevándorlót láttál???????

Münchenben sok az arab??? lehet, de nagy része turista


és most azt mondd meg te Marco Polo, hogy pl Padovában szted hány néger van??? mondjuk Hannoverhez képest???


akkor rögtön rájöhetsz, hogy ami németben van, az egy fehér társadalom egy francia vagy egy olaszhoz képest

2011. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

pl ami Kölnben van bevándorlók ,az semmi a franciaákhoz vagy angolokhoz képest


a,,mostmár tudom...te csak föci atlaszból láttad és csak németországot

franciaországot legfeljebb natgeo magazinban láttad megemlítve 54 százalékkal:):):):):):)

2011. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!