Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt vki az Europa Park -ban...

Volt vki az Europa Park -ban (németország)?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 21. 14:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha igen milyen volt? Milyen tippeket tudtok adni amire érdemes figyelni?
2012. jan. 21. 14:16
 2/18 anonim válasza:
én voltam mért kérdezed?
2012. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
na én írtam előbb is.rá kell szánni arra egy hetet legalább mert nagyon nagy hely, nagyon sok minden van.mi azt hiszem 5 napot voltunk de csomó mindent nem láttunk sajnos.nagyon szép az egész park sehol sincs szemét, nagyon jó éttermek vannak,ha nap végéig maradtok akkor parkolásnál lehetnek gondok mert borzalmasan sokan vannak állandóan.én csak ajánlani tudom remélem eljutok még oda egyszer.
2012. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Árakról tudsz mondani vmit? Várni mennyire kell sokat?

2012. jan. 21. 14:21
 5/18 anonim válasza:
mindenhol tumultus van eléggé sajnos mivel rengetegen vannak.sajnos az árakról nem tudok mondani semmit arra guglizz rá szerintem.
2012. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Koszi, en ugy lattam hogy napi jegy van 40 euro. Nektek is napi jegy volt? Nem kellett fizetni kulon mar semmiert?

am mikor voltal (ev,honap)? Nemtom esetleg tavasszal nem -e erdemesebb menni?

2012. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
én tavaly tavasszal voltam, viszont az árakról nemtudok mondani semmit.de szerintem ilyenkor nem is üzemel nagyon az eupark, szerintem célszerűbb akkor menni amikor már jobb idő van
2012. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Aprilisba nyit, en akkorul tervezek menni ha jo ido lesz, hatha meg amig nincs nyari szunet nincsenek olyan sokan.

Talaltam egy nemet forumot ahol adnak tippeket, de sajnos nem nagyon tudok nemetul.

2012. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
én is áprilisban voltam tavaly akkor is elég sokan voltak azért, de nyáron szerintem tripla annyian lehetnek
2012. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Köszi, abban esetleg tudsz segíteni hogy te hol száltál meg?

Azt láttam hogy vannak a parkon belül szállodák, de gondolom elég drágák.

Másik vidámparkokban voltál ezen kívül? Azokhoz képest milyen? (pl bécsi, párizsi disneyland)

2012. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!