Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt vki az Europa Park -ban...

Volt vki az Europa Park -ban (németország)?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 21. 14:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én sajnos máshol nem jártam még.valószínűleg nagyon drágák azok a szállodák amik ott vannak a parknál közvetlen, viszont apartmanok vannak amik elfogadható áron vannak és teljesen korrektek.Egyébként tényleg érdemes elmenni oda, mert ez nem konkrétan egy vidámpark, hanem nem is tudom mi igazából, mert rengeteg dolog van ami pl. vidámparkba nincsen itt viszont van.Tényleg mindenféle program van amit csak eltudsz képzelni, ezenkivűl elég sok európai ország nevezetességeit meg lehet találni és azokhoz kapcsolódó éttermeket stb.Csak ajánlani tudom a helyet.Youtubon érdemes rákeresni sok videó fenntvan hogy milyen is ez a hely.
2012. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Köszi még 1x, énis néztem youtubon, és a szállodában is egy külsős -ben gondolkozom.
2012. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 babigabi válasza:
Erdemes kisgyerek nelkül menni, vagy többen mert sokmindenre kisgyereket nem engednek fel. na meg terheseket sem. Erdemes nyaron menni de nem az iskolai szünetekben, mert akkor tömegnyomor van. Erdemes ottaludni,mert egy nap nem eleg hogy kiprobalj mindent.
2012. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szia!Ha még aktuális, én tudok segíteni. itt lakom az Europa Park környékén.
2012. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Komolyan? :O Mesélhetnél róla :)

Nagyon érdekel, nyárra tervezek kimenni :)

2012. máj. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 katuspéter válasza:

szia

nem tudom aktuális-e még a dolog de mi most voltunk


6-11 éves korig 33 euro

11 fölött 37,50 euro

ha autoval mész a parkolásra kell kérni a jegypénztárba egy bilétát 4 euro


9-20 oráig van nyitva de 19h-kor lehuzzák a redönyöket


érdemes nyitás elött odaérni(legalább 45 percel) a parkolás miatt is a jegyvásárlás miatt is meg persze a tömeg


persze nagy a park a sok ember hamar elveszik benne

de fojamatosan jönnek


mi egy napot voltunk a javarészét bejártuk sokmindenre felültünk kiélveztük elég jol


100-150 km-es körzetben probáljatok valami olcsó szállást találni gondolom minimum 3 napra


ha érdekel még valami irj

2012. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szia! megkérdezhetem, hogy 100 km-es körzetben mennyiért találtál olcsó szállást.Nekem Rustban van apartmanom.Jegyet is lehet nálam venni.így nem kell sorba állni,és a parkolás az apartmannál történik. gyalog 8-10 perc a park. (600m)Csak kiváncsi lennék, hogy mennyivel olcsóbb ha valaki messzebb megy. Köszönöm a válaszodat. üdv. Rita
2012. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Előző hozzászóló vagyok. Aki Rustban foglal szállást, abból a szempontból is jobb, hogy nem kell az autót használni, mert ez egy falu, és nincsenek távolságok, nyugodtan megnézheti például Colosseo Hotel esti műsorát, ami 22:00kor kezdődik, vagy akár megihat valamit, mert csak el kell sétálni a szálláshelyére. Sokan nem tudják, hogy a Hoteleket bárki megnézheti,és ihat is a bárokban, mindenki számára nyitva vannak.

A Tipidorf-ban, ahol indiánsátrakban lehet aludni, minden este 7 órakor indián show van, és ez a rész is nagyon ötletesen van kiépítve érdemes megnézni. Rustban az apartman (ferienwohnung)árak általban 50-60Euro/2fő/éjszaka, a további személyek pedig 15-20Euro/fő. (Pl öt fő aludhat 95-120 Euro körül)Persze drágább apartmanok is vannak, de ezek az átlagárak. 4 éves kor alatt ingyenes

Belépőjegyet is elég sok szállásadónál már lehet venni. Vannak 2-3 napos belépők is.Az idegenforgalmi adó 1,40Euro/fő /éj 12 éves kor alatt ingyenes. Kapsz érte egy vendégkártyát, ami elég sok mindenre ad kedvezményt. De amit mindenki felhasznál, az az egy alkalomra szóló ingyenes parkolási lehetőség az Europa Parknál.

Aki tudja, hogy itt szeretne tölteni pár napot, az a fontos, hogy időben foglaljon szállást.Főleg, ha augusztusban vagy októberben jön.Akkor már előtte egy hónappal vagy még előbb tegye meg.

Ha valakinek kérdése van, nyugodtan írhat nekem privátban.

2012. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!