Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban lehet utólagosa...

Németországban lehet utólagosan visszamenőleg "bizonyítani", hogy ott éltem évekig?

Figyelt kérdés

Utólag tudtam meg, hogy ha 7 évig folyamatosan be lettem volna jelentkezve az akkori címemre, akkor Német állampolgárságot is kaphattam volna! 9 évet éltem N.o.-ban, kisebb megszakításokkal!

Lehet ezt visszamenőleg valahogy igazolni, pótolni? Esetleg akivel akkor éltem ott (Német állampolgár), ezt "aláírja" ? Vagy valami más módon? Vagy esélytelen?


2012. jan. 21. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

ez arra vonatkozik,ha hivatalosan éltél ott és nem arra, ha illegálisan. Ha hivatalos lettél volna lett volna munkahelyed,fizetsz adót, van lakásbérleti szerződésed. Ésmág így is csak akkor adják meg, ha társadalmilag hasznos tagnak látnak (magyarul sok adót fizetsz)

Ezek nélkül esélyed sincs.

2012. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha hivatalosan eltel ott csak az szamit. tehat be voltal jelentve a burgerarmt-nal a munkahelyeden es adoztal is..
2012. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a segítséget!
2012. jan. 22. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!