Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha valaszthatnal Nemetorszagba...

Ha valaszthatnal Nemetorszagban vagy Finnorszagban elnel? Es miert?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, hogy lenne munka es beszeled mindket nyelvet.
2011. dec. 30. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Németország, mert utálom a hideget.
2011. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Pont az elsö érve miatt.


Némeotrzs´gba élek és itt is sokkal hidegebb van átlagosan mint Mo-n, finneknél meg kb 2x ennyire rosszabb az idö. habár több a hó.

meg szerintem a finnek közel nincsenek olyan anyagi helyeztben mint a németek.

2011. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Németország: Keresztapum miatt. Itt is jártam és szerettem.

Finn: a sok hó,meg ugy az egészre kiváncsi vagyok. Főleg a szauna.S amiket láttam fotó róla nagyon tetszett.


HA lehetne választani akkor talán Drezda,mert ott voltam és ismerem a várost.. De nehéz kérdés.Inkább NO. mert az közelebb van MO.hoz.

2011. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Afrika, gyerekek, Afrika... Ott meleg van.

De a finneknél? Csak rágondolok, és belém fagy minden...

2011. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
az haggyán hogy finneknél hideg van. de remélem azt is tudjátok hogy félévig éjfélkor is süt a nap, fél évig fel sem kel. kb.
2011. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat igen Afrika, vegulis a jelenlegi helyzetet elnezve az orszagban, a mentalitas, es az erzes,hogy otthon vagyok, mar megvolna.:D
2011. dec. 30. 17:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5. válaszoló, az az Északi/Déli sarkvidék, a Skandináv-fsz. attól pöppet messze van.
2012. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Németországban,mert pl:jobban lehet keresni
2012. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Finnország, mert szeretem a hideget, a havat, és jobbak a körülmények, mint németben. :))
2012. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ne beszéljetek már sületlenségeket finnországról,persze fél évig nem kel fel a nap..szép is lenne. az igaz hogy nyáron nincs teljesen sötét pár hétig de nem úgy kell elépzelni hogy ragyogó napsütés hanem olyan mintha hajnalodna. télen meg talán ha egy órával kezd korábban sötétedni. az igaz hogy hidegebb van télen és később jön a tavasz.életszínvonalban pedig még mindig skandinávia viszi a pálmát.ha választanom kéne akkor mégis németországot választanám. közelebb van, hasonlóbb magyarországhoz na meg azért az időjárás jobb.
2012. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!