Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szállt már meg valaki Párizs...

Szállt már meg valaki Párizs mellett Formula 1-es hotelekben? Ha igen akkor felvenné velem a kapcsolatot? Milyen volt, és az ár egy szobára, vagy per főre vonatkozik?

Figyelt kérdés
33 euróért találtam szállást ott, csak nem tudom hogy per fő vagy szobára értik, mert én úgy olvasom hogy per szoba. 3-an mennénk disneylandba, és utána ott szállnánk meg. infó róla
2009. máj. 28. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hello! A Formule1 hotelek nem rosszak,àltalàban 3 àgy van, abbol egy emeletes, tévé, wifi. A furdoszoba ( zuhanyzo, wc) emeleténként van, a legtobb esetben.reggeli is van, de azért kulon fizetni kell, àtlak 4-5 euro, de ez ilyen " all you can eat" , van muzli, corn flakes, kalàcs, kenyér, lekvàr, és innivalok. ha nem kértek reggelit, akkor vannak kàvéautomatàk, hogy felébrdejetek indulàs elott :)

Az àrak pedig szobàra vonatkoznak, nem fore, az csak Magyarorszàgon hulye divat, hogy a legtobb helyen személyenként adjàk meg az àrakat :S

Ha esetlegesen nem lenne hely a Formule 1 ben ( ami elofordul, foleg nyàron), akkor kb hasonlo kategoria az Etape hotel...Kicsit dràgàbb, de ott bent van a szobàban a furdo, wc, ugyanolyan felszereltséggel

2009. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem ennyire egyértelműen pozitív a véleményem. Metzben és Párizstól kb. egy 3/4 órányi autóútra voltam ilyen hotelben. Metzben az egész hotel dohszagú volt, az egyik útitársunknak koszos ágyneműt adtak, a zuhanyzók koszosak voltak, és volt még több ilyen apróság. A Párizs környéki már jobb volt, ott csak a wcben kapcsolódott le a villany állandó jelleggel, de ezt megoldottuk úgy, hogy elemlámpával jártunk wcre, mikor szóltunk emiatt, semmit sem tettek.. :D

Összességében ilyen áron máshol nem nagyon találsz ennél jobb szállást (szobánként értendő a 33 euro), és ha csak néhány éjszakát szeretnél eltölteni, arra pont jó.

2009. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszike nagyon a válaszokat, na az a szoba vagy főre nem volt egyértelmű nekem. Nem akarunk ott sokáig időzni, max 2 éjszakára maradnánk. Arra meg jó szerintem, bár jön velünk egy 5 éves kiscsajszi is. Köszi a válaszokat, ha valakinek van még élménye, akkor szívesen veszem.
2009. máj. 28. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én még nem voltam, de ismerősöm már szállt meg ott és nem volt róla jó véleménnyel. Az ilyen hotelekben van ahol zuhanyzó sincs a szobákba csak a folyoson van egy közös, ahol van, az pedig nagyon koszos. Szinte csak arabok, négerek szállnak meg, én nem vagyok fajgyülölő de gondolhatod mit hagynak maguk után. Az ára tényleg nagyon kedvező, de annyit is kapsz érte. És ahogy mondtad hogy kisgyerekkel mennétek, hát így én nem ajánlanám.
2009. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia! én már voltam, igaz volt már egy 6-7 éve.. akkor igazából egy "osztálykirándulás" jellegű dolog volt, szóval így nem volt rossz, mi nem találtunk semmi kivetnivalót benne, tiszták voltak a szobák, a folyosó végén volt a mosdó, fürdő. egy-két napra elmegy, ha csak aludni szeretnél ott.
2009. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem az ár/érték arány tök jó. van egy szálloda, ami Párizson belül van, pont az egyik mertóvonal végénél. mi ott laktunk, onnan mentünk Disneylandbe is. Nekem semmi bajom nem volt a szobával, tiszta volt, és hát persze a zuhany a folyosó végén, de ennyi pénzért teljesen kibírható szerintem. a zuhanyozáshoz vigyetek papucsot. és keressétek meg ezt a hotelt, tömegközlekedéssel tényleg elérhető onnan minden.
2009. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Régebben voltam itt, de teljesen jó. Főleg átutazó módban.
2016. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!