Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol tudom eladni a repülőjegye...

Hol tudom eladni a repülőjegyemet? Budapest-Párizs, FONTOS!

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja megvettem egy Easyjetes repülőjegyet november 11 - 17-i dátummal a barátnőmnk, akinek közbe jött pár fontos dolog és mégse tud jönni. Azt már kiderítettem, hogy a 2 jegy névátírása 84Eur -ba kerül, de hol találhatnék valakit aki megveszi a jegyet?

Tudtok valami hirdető oldalt, fórumot, ahol sokan járnak? estleg ismerőst??? Bármit?

Előre is köszi, annak aki segít! :)


2011. okt. 18. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyiért akarod a jegyet eladni?

A jegy ára amennyiért vetted,és + 84Eur ???

Egyébként áruld a facebookon,iwiwen,ismerőseid között..

2011. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy ha a jegy eredeti áráért plusz az átírásért adnám, a hülye se venné meg, mert most még nem olcsóbb vagy egyenlő az én ajánlatom, de már beletörődtem, hogy ígyis-úgyis bukok rajta. A jegyet 107 euróért vettem, plusz ez a rablás, a névátírás miatt, 191eur és jelenleg 140ért lehet megvenni ugyanezt, ja, nincs benne nagybőrönd, csak kézipoggyász.

Ismerősnek nem szereném adni, mert ez egy titkos kis dolog lett volna és ehhez nincs köze senkinek, de most hogy említed, megkérem a barátnőm, hogy kérdezzen körbe ő! Viszont ha itt valakinek megtetszik, annak is örülök :D

Ja, hogy mennyiét adom? Mennyit adnátok érte?

2011. okt. 18. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak odaútra érvényes?
2011. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, oda-vissza érvényes. Indulás nov 11 érkezés nov 17 :)
2011. okt. 19. 08:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy lesz, szerintem max elajándékozni ha sikerül majd.


Ha vki átiratja már majdnem ott van mintha venne jegyet akkorra amikor szeretne menni.

Szállás se olcsó párizsban amit ugye most gyorsan le kéne foglalnia.

Ha 1 vagy 2 napra szólna biztos megvenném, de így eléggé megnyomja az árat a szállás.

2011. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A dátumot is lehet váltani :) Ha tényleg érdekel megnézem, hogy mennyibe kerül. . .

Amit én ebből ki szertnék hozni magamnak az kb 50 euro. Tisztában vayok vele, hogy buk rajta, de kidobni az ablakon teljes egészében tényleg kár lenne.

2011. okt. 20. 23:31
 7/10 A kérdező kommentje:
× hogy bukok rajta..
2011. okt. 20. 23:32
 8/10 A kérdező kommentje:
De akár külön, külön is eladóak, légyszi ha valakit érdekelne szóljatok, kérdezzetek, vagy tényeg senki nem tud egy érelmes helyet a neten, ahol érdemes feladni gy hirdetést? Végülis a kérdés maga erre vonatkozik..
2011. okt. 20. 23:36
 9/10 anonim ***** válasza:

jofogas.hu

vatera

itt talán sikerül.

2011. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg volt hozzá valamilyen szállás is foglalva?
2011. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!