Kezdőoldal » Utazás » Európa » Talán Ciprusra megyek dolgozni...

Talán Ciprusra megyek dolgozni. Milyen albérlet árak vannak?

Figyelt kérdés
Keresgéltem a neten, de csak turistáknak való bérelhető apartmanokat találtam. Ha linket írnátok, nagyon megköszönném! Jöhetnek egyébként árak, tapasztalatok is!
2012. jan. 23. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, menj. Amúgy egy normális albérlet mások nélkül 400 EUR/ Hó és ez egy alap....
2012. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én kint éltem 4 hónapot.. imádtam :) most is visszamennék,de lehet összejön más.. és inkább az újat választom :) de ajánlom Neked! Vannak hotelek,ha vendéglátásban gondolkozol akik szállást is adnak. persze ne luxus lakosztályokra gondolj :D 8an laknátok 1 apartmanba,2 fő/szoba.. de el lehet viselni és így sokat tudsz spórolni :) saját tapasztalat :P Amúgy az előttem szóló jól tudta.. 500 euró volt tavaly.. a városba egy 10.emeleti lakás..Ha kiváncsi lennél még vmire csak nyugodtan kérdezz!
2012. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én is 400 eurótól felfele találtam ott, ahova megyek, csak nem akartam elhinni... Viszont ha pár megy ki és 2 fizetésből élnek, akkor nem olyan sok az... Bár azt hallottam, hogy sokat kell fizetni a rezsiért télen, mert nem jók a nyílászárók.

Élelmiszerek árairól tudtok valamit?

2012. jan. 25. 14:28
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is most megyek Ciprusra. Ahogy hallottam, ugyanúgy találhatók "diszkont" üzletek és az élelmiszer árak kb. ugyanolyanok mint Magyarországon. A rezsiköltség sem magasabb, mint itthon. Én olcsóbban találtam lakást, ha még kell link, jelezd, tudok segíteni.

Üdv

2012. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!