Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Magas Tátrában júliusban...

A Magas Tátrában júliusban milyen az időjárás? Hány fok van nappal?

Figyelt kérdés
Poprád magasságában pl. :)
2012. jan. 29. 12:30
 1/4 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy Poprád magasságában mennyi lehet a fok, de mi tavaly pont június végén voltunk a Csorba tónál túrázni és ott nappal 15-20 fok között van éjjel pedig lehűl majdnem 5 fokra.Én szét fagytam de lehet hogy az is közrejátszott hogy 26 hetes terhes voltam akkor.
2012. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ennyiii válasza:

Hello, én jártam arra júniusban, nappal nagyon jó idő van, kivéve ha valamilyen felhő utolér, akkor 1 percen belül szakadhat a jégeső. Velünk is megesett :S Éjjel hidegebb van, magashegység lévén, de a vadkempingezés amúgy is tiltott a Tátrában.

1500-2000 m magasan jó időben pólóban simán lehet lenni, viszont arra vigyázz, hogy ott még júniusban-júliusban is derékig érő hó lehet helyenként. Olyan érzés, hogy dög meleg van, de a lábad el van ázva, és jéghideg. Erre készülj! Jó túrázást, vagy időtöltést!

Bárcsak én is visszamehetnék oda. :)))

2012. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. febr. 7. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nappal kb.20 fok van.De ha valaki túrázik a hegyekben a fák között néha meg a pulcsi is szükséges :)
2012. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!