Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha (csak) 200 000 Ft-otok...

Ha (csak) 200 000 Ft-otok lenne a nyaralásra, hová mennél nyáron a pároddal Európán belül?

Figyelt kérdés

Ebbe bele kell férnie az utazás,szállás költségének két főre(!),és a költőpénznek,ami marad kajára,látnivalókra,esetleg autóbérlésre,stb.

Ennyi pénzünk van(pontosabban lesz),van egy nyaralási ötletünk,de kíváncsi vagyok,mások szerint milyen helyekre lenne elég ennyi pénz.(Csak július és augusztus jöhet szóba az egyetem,és a munka miatt,szóval főszezoni árakkal kell kalkulálni!)

Kíváncsian várom a válaszokat!:) Előre is köszi!


2012. febr. 1. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Inkább maradnék országon belül (elsősorban Balaton déli part, Siófok-Lelle között), de hosszabb időre, illetve nem egy lepukkant helyre, lehetőleg félpanziós kajával, vagy saját étteremmel.
2012. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Maradnék belföldön.Külföldre ez kevés pénz,ha az utazási költséget is bele kell számolnod.Annak meg nincs értelme,hogy úgy menj külföldre nyaralni,hogy egy fagyit sem tudsz megvenni,mert nincs rá keret.
2012. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk egy hét horvátország jött ki ennyiből,de úgy hallottam,a szervezett utak olcsóbbak pl. görögbe vagy törökbe..,sztem olasz is szóba jöhet,de nem vagyok biztos benne..
2012. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 2009 nyarán 40.000-ből kijött Horvátország egy hét sátrazás. :) Többen mentünk, egy autóval, 10.000 volt a benzinköltség (így összesen lett nekem 40.000), többi kaja és a belépők. Plitvice volt a legdrágább, de felejthetetlen. Pula is szép volt.
2012. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Olasz tengerpart, sátor, kemping...
2012. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk tavaly Dalmácia kijött ennyiből, 2 szervezett és egy magán kirándulással, étteremmel, fagyival, koktéllal, ajándékokkal.
2012. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tetro ***** válasza:
84%
Isztambul, ha találsz olcsón repjegyet
2012. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Tavaly nekünk Kefalónia kijött ennyiből szervezett buszos utazás keretén belül autóbérléssel,2 fakultatív programmal,ajándékokkal...és fagyit is tudtunk venni:P


Várom még a válaszokat!:)

2012. febr. 1. 12:27
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Én busszal (vagy kocsival, ha találtok még 2 főt) elmennék Sartiba (nem a legszebb görögországi hely, de a célnak megfelel :) ) Busszal kb. 35-40 ezer lenne egy főnek az út és a szállás, a többi pedig elég költőpénznek.
2012. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Görögország simán kijön ennyiből.

Pargara pl. 10 nap 230 euró az egyik utazási irodánál nálunk, viszont ha kifizeted febr.28.ig, akkor van 15 százalék kedvezmény. Ez az ár egy főre vonatkozik, és benne van a busz is.

Tehát az kb 200 euró személyenként, összesen 400, és még így is marad több, mint 400 eurótok költőpénznek.


Vagy olyat is lehetne, hogy last minute-tel mentek...

2012. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!