Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin van olyan jó/érdekes/él...

Berlin van olyan jó/érdekes/élhető/sokszínű város, mint London, Párizs, Madrid, Róma (egyszóval a híresebb európai nagyvárosok)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb. Talán Róma és Párizs megközelítik, de azok egészen mások.
2012. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
London utan nekem kicsit sivar/ szurke volt eloszor, de aztan nagyon megszerettem. Megvan a maga szepsege es nem fogsz unatkozni ha szeretsz eljarni szorakozni.
2012. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Londonban laktam pár hónapig, voltam Berlinben Párizsban és Rómában is, Madridban nem. Én nagyon szeretem Angliát és Londont, szal elfogult vagyok, de pl. Rómáhoiz képest nekem sokkal jobban tetszett Berlin, minden szempontból. Persze ez csak az én véleményem, nem mindenki szereti ugyanazt. Mellesleg Berlin is a híresebb európai nagyvárosok közé tartozik, azért ne becsüld alá.
2012. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Berlin nagyon szuper, szép, tiszta, rendezett, én éltem ott a külvárosban és imádtam!! :) Csak utáltam, hogy minden német, szóval inkább visszajöttem amerikába, nekem az vált be. :D
2012. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy jobb-e? London után Berlin egy paradicsom.


London koszos, zsúfolt, mérhetetlenül drága. Berlin sokkal olcsóbb, kevésbé tűnik zsúfoltnak és a szemétszállításra jobban odafigyelnek.

2018. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!