Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan érdemes kimennie...

Hogyan érdemes kimennie Horvátországba 5 lánynak július elején?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan szép, Magyaro.-hoz közeli városokat, amiket könnyen meg lehet közelíteni autóval? Esetleges árakat: 5 fő/kb. 2 éjszaka+ 3 nap? Bevált apartmanok (strandhoz közel)? Úti költség? Nagyon köszi!
2012. febr. 4. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
és akkor én kit fogok felszedni?
2012. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Opatija, legközelebb eső helyek egyike és szép is
2012. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Opatija

útiköltség:50ezer Ft,

költőpénz: 50ezer Ft,

szállás: 100ezer Ft

2012. febr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

100 ezer Ft? Ez még viccnek is rossz. :) Én minden évben náluk foglalok, 1 napon belül megvan a visszaigazolás: [link]


25-30 Euro/nap körül már überklassz tengerpart apartmanok vannak, gyönyörű kilátással. Azt azért tudni kell, hogy július főszezonnak minősül, ilyenkor a legtöbb helyen minimum egy hét a foglalási idő, vagy jelentős felárat számítanak fel. Rovinj viszonylag közel van, nagyon szép. Trogir környéke is. Esetleg Senj, ott heti 120 Euro környékén már találtok szép szállást. Idén Podacaba megyünk, ezt béreltük ki nyárra: [link] Gyönyörű hely, az árak is magukért beszélnek. A közelben Dubrovnik, Makarska, rafting, kirándulás, iható vizű hegyi források, vízesések.

2012. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Kedves utolsó (13:45-ös)


Legalább tanulj meg számolni!!

Az általad belinkelt kőháznál pl.:

2012 július 07-09-ig öt főre: 308 Eurót ír ki az automata 2 napra.

Ez szerinted hány Ft?????

2012. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Tettem még egy próbát, az általad belinkelt "OLCSÓ" kőházzal.

Beírtam egy hétköznapi dátumot, hogy ne hét vége legyen: pl.

2012. júli.04-07.-ig

Erre a három napra, öt főre, kiírt: 412 EURÓ-t !!

Ez 120.000 FT


Szóval miért is sokalltad az előtted írt kb 100ezres kalkulációt???

2012. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom, hogy problémáid vannak az értő olvasással: a belinkelt kőházat nem ajánlottam, mert mint írtam, azt már kibéreltük. A környéket ajánlottam. Két napra szállást bőven lehet találni jóval százezer alatt, rengeteg oldal van, ami ezzel foglalkozik, érdemes keresgélni. Nyilván van szállás hatmillióért is, de gondolom a kérdező nem ilyesmiket keresgél. Ez is egy jó, megbízható oldal, nem néztem végig az Opatija kínálatot, de amint látom, kb 25-40 ezer Ft-ból megoldható. [link]
2012. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

Utolsó!!

Te nagyon okosnak gondolod magadat?

Avagy neked féláron adják?!

Pláne Opatiában, ami közismerten a legdrágább!!


- 334 EURÓ jött ki az újabb linkednél 3 napra 5 főnek!!!

Sajnálom, ha a saját magad által belinkelt oldalt sem tudod értelmezni.

Kár itt hüly.íteni mindenkit!

(Vagy csak magadat?!)


Na elegem van a nagyképű okoskodókból!!

Csáááá!

2012. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Jóember, világosan le van írva, hogy az árak apartman/éj, nem fő/éj-ben van megadva. Tehát nem kell megszorozni öttel, amiket kiad, az már 5 főre vonatkozik, három napra, mindennel együtt. (rövid felár, takarítás, ágynemű, törölköző, légkondi, stb) Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni, szerintem felesleges is, mert rajtad kívül mindenki képes értelmezni. Nem azért regisztráltam, hogy olvasni tanítsak, vagy vitatkozzak, hanem hogy a legjobb tudásom szerint válaszoljak. A továbbiakban nem reagálok a bejegyzéseidre, ha mindenáron ki akarod röhögtetni magad, csak hajrá.
2012. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 scampi-rent válasza:

Belekontárkodnék :-)


Több (10) éve csináljuk Horvátországot ( [link] ) elsősoros tengerparti apartmanunk 80€ tól van felfelé. Hátrébb van ennél olcsóbb de ugye az nem összehasonlítható. Ahol nagyon olcsó vagy akár 2-3 napokat lehet foglalni szezonban, ott valami baj van. Miért is? Mert egyszerűen nem éri meg kiadni. A szezon nagyon rövid, másból normálisan megélni nem nagyon tudnak. Ha valakit érdekel kifejtem részletesen, mert már átszámolgattuk töviről hegyire :-)


Ha segítség kell, a link fent a szövegben.


Üdv

2012. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!