Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba mennyibe kerül a...

Párizsba mennyibe kerül a taxi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elszeretnék jutni az Orly reptérről ide : FORT DE NOGENT

94120 FONTENAY SOUS BOIS


Nemtudom hogy mennyibekerül átlagosan a taxi de azt hogy mekkora távra van ez.


Maximálisan 15.000forintnyi euró lesz nálam szóval fontos hogy kijöjjek ebből


ha valaki tudna ebben segiteni megköszönném mert biztosvagyok benne hogy még igyis olcsóbban jönnék ki mint ha tömegközlekedéssel akarnék eljutni a-b be mert azt se tudom hogy merre induljak.



Köszönöm



2012. febr. 7. 17:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy egy kb. 20-25 km-es távolságról lenne szó. Kérdezz meg otthon egy taxist, hogy egy ekkora útra mennyiért vinne el ? Párizsban is ugyanannyi lesz euróban.
2012. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
Túrós mindjárt abba az egy betű be fog beleakadni...
2012. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Na látod, megy ez neked. :)
2012. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) !


na ez is egy probléma hogy nembeszélek franciául de nem kirándulni megyek oda csak az az egy célom van hogy A-B be eljussak mert onnantól már bent vagyok a Légió ba és ott már csinálnom kell a dolgomat.


csak a célállomásig kell eljutnom és kb 15000ft om van rá szóval 1 lapra teszek fel mindent. Csak az a lényeg hogy eljussak odáig, de azt tudom hogy olcsóbban kijönnék ha metróval stb mennék de úgy hogy nembeszélek franciául úgy esélytelen hogy odamanőverezzek és -15-20 fok ba eléggé kellemetlen is lenne .

2012. febr. 7. 20:26
 15/29 anonim ***** válasza:
75%
Túrós, ha már segíteni nem tud, legalább kötekedik...
2012. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ingyen is eljuthatsz: a repülőtéren pofozz fel egy rendőrt, és amikor bevisznek, mondd el az előre betanult és leírt angol vagy francia szöveget, miszerint Te Franciaország érdekeit szeretnéd védeni Afrikában. Erre ingyen elvisznek és még cigit is adnak.
2012. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Hja!

...és hivatkozzál Rejtő Jenőre !!

2012. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"tegnap 22:15"


Igazad van : )


Erről én is hallottam bármennyire vicces csak a felpofozás picit erős azt mellőzni kell de a többibe valóban van igazság mert több helyről is hallottam ilyet hogy ha épp úgy látja a rendőr akkor beültet a kocsiba és elvisznek a bejáratig ha épp szerencsés vagy és a rendőr is rendes.


Szóval nagyon nagy a sansz hogy ezt fogom kezdésnek megpróbálni kulturáltabb formában.

2012. febr. 8. 00:02
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
Ennek a túrórudis szerencsétlennek még mindig nem esett le??? ne zavarjon,kedves túró,hogy még rajtam kívül nem tudom hányan röhögnek rajtad...könyörgöm,olvasd már el még vagy 12-szer a kérdést,hátha nem lesz akkora utána az a diszkógömb a fejeden...de nem az a gáz,hogy nem tudsz szöveget értelmezni,előfordul,....hanem az,hogy már vagy 3an szólnak,hogy hé...töröld már ki a túrót a szemedből és olvass bammeg !..ha ezután se esik le, menthetetlen vagy....
2012. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
Ne húzd fel magad, inkább tanulj meg magyarul. :)
2012. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!