Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba mennyibe kerül a...

Párizsba mennyibe kerül a taxi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elszeretnék jutni az Orly reptérről ide : FORT DE NOGENT

94120 FONTENAY SOUS BOIS


Nemtudom hogy mennyibekerül átlagosan a taxi de azt hogy mekkora távra van ez.


Maximálisan 15.000forintnyi euró lesz nálam szóval fontos hogy kijöjjek ebből


ha valaki tudna ebben segiteni megköszönném mert biztosvagyok benne hogy még igyis olcsóbban jönnék ki mint ha tömegközlekedéssel akarnék eljutni a-b be mert azt se tudom hogy merre induljak.



Köszönöm



2012. febr. 7. 17:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
41%
Értem . Tudod te, hogy beégtél, csak cikinek érzed belátni és most ezzel terelsz:D Elég rosszul csinálod . Remélem van olyan, amit jól csinálsz az életben :D
2012. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Te még mindig a légióba akarsz eljutni? Közben tanulod a nyelvet?
2012. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%

ma 10:23 ha a főkérdést nézzük CSAK, és a magyarázatot NEM, akkor tényleg túrórudinak van igaza. Helyesen a kérdés így hangzik "PárizsbaN mennyibe kerül a taxi?" vagy "Az Orly repülőtérről Párizsba mennyibe kerül a taxi?"


ennyi.

2012. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%

Most kicsit megnyugodtam. Na nem azért, mert mégsem én vagyok a hülye, hanem mert rajtam kívül mégsem mindenki az.


Ennyi. :)

2012. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
56%
igen, tiszta sor hogy a kérdezőt szivatta ezzel,mivel elég hülyén tette fel a kérdést,de gondoltam, rendelkezik annyi intelligenciával,hogy a tartalomnak megfelelően sikerül válaszolnia.nem így történt:))én meg rudit szivattam. túrórudi hülye marad,végképp megnyugodhat :D
2012. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
36%

ma 15:21

> PárizsbaN mennyibe kerül a taxi?


Nincs igazad, illetve megrekedtél a túrórudi színvonalán. Mindenki látja, hogy oda kellene az N betű, de túltesszük magunkat ezen. Értve értjük, hogy a kérdező mit akar tudni és válaszolunk (ha tudunk), mert akarunk segíteni.

Kivéve az idegbajos, kekeckedő alakokat, akik itt csillogtatják meg a összeférhetetlen természetüket.

2012. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%

"Mindenki látja, hogy oda kellene az N betű, de túltesszük magunkat ezen. Értve értjük, hogy a kérdező mit akar tudni és válaszolunk (ha tudunk), mert akarunk segíteni.

Kivéve az idegbajos, kekeckedő alakokat, akik itt csillogtatják meg a összeférhetetlen természetüket."


Igazat kéne adnom neked, ha két napja nem próbálna néhány kekeckedő, idegbajos alak szövegértésből kioktatni.

:)

2012. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
41%

19:57 :

arról gagyogsz amiről én,vagyis tartalmában.Túrórudi meg baszott válaszolni a kérdésre.Hátha egyszer megtanulja az etikett-et :D ..hogy ragadt volna Párizs-ban :D

2012. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Menjél gyalog,addigis edzel,mert ha oda mész ,ahova gondolom,sz@pni fogsz ha lusta vagy...bon voyage,legionnaire.
2012. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!