Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba érdemes...

Melyik országba érdemes stoppolni?

Figyelt kérdés
Stoppal szeretnék utazni tavasszal, nagyon érdekel Moldova, de bármelyik országra nyitott vagyok. Várom a tapasztalatokat a stoppos utazásról.
2012. febr. 9. 17:03
 1/3 rottingrabbits válasza:
Nemetorszagban nagyon jo ha beszeled a nyelvet,foleg az eszaki reszen.2 eve oda-vissza vegigmentem stoppal,feloranal tobbet sehol nem kellett varnom,hogy felvegyenek.
2012. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stoppos szempontból Lengyelország, Csehország, Németország a legjobbak. Moldovába nem érdemes stoppal menni, viszonylag olcsó az orangeways - sncfr kombináció is. Az országon belül a fontosabb helyeken kimondottan jó a közlekedés, itt nem is nagyon működik a stopp. Vidéken, ahol ritkábban (esetenként heti egyszer) járnak a buszok bevett módja a közlekedésnek. További információkat lehet olvasni az országról az oldalamon: moldova.ingyenweb.hu
2012. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóról jutott közben eszembe, itt is jó, ha beszéled a nyelvet (orosz). Nyugati nyelvek közül a franciát esetenként megérthetik, a többi (német, angol, stb.) felejthető. Ha erdélyi lennél: Gagauziában NEM beszélnek románul, a Dnyesztermenti Köztársaságban pedig CSAK a moldáv etnikumú falvakban. Bălti, és egyéb tömb-orosz területeken (É-i városok, Rezina, Otaci, stb., egyes kisinyovi városrészek) szintén nem biztos, hogy mindenki megérti a románt.
2012. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!