Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudok repülőgépjegyet...

Hogy tudok repülőgépjegyet vásárolni? Melyik légitársaság árai a legjobbak? Budapest - Stockholm és visszaút érdekelne.

Figyelt kérdés
Ettől teszem függővé hogy repülőgéppel vagy utóval utazunk e Svédországba. Légyszíves segítsetek tájékozódni.

2012. febr. 15. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
ha jol tudom most a ryanairnel olcsok a stockholm jaratok is. nezd meg a weboldalukat, ott meglatod mennyi lenne oda vissza.
2012. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg az összes járatot, mert pl nekem (németország-budapest) sokszor volt Lufthansa olcsobb mint bármi más fapados, pedig Lufthansa általában vagyonokat kér egy jegyért.


Amúgy szerintem a komp jegy is autóra és utasokra elég sokba kerül. De az tuti óriási élmény több emeletes kommpal utazni.

2012. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt sokszor olcsóbb a jegyár , mint az szóban forgó légitársaságnál.főleg , ha diák vagy, de felnőttnek is !

több érkezés-indulás variációt érdemes megnézni , mert 1 nap eltérés is 10 ezreket jelenthet.

2012. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megneztem neked a Ryianairt most oda vissza csomaggal egy fore 23400 Ft marcius vegere..ez nagyon olcso.
2012. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetro ***** válasza:
0%
ha van rá lehetőséged szerintem inkább ufóval menj. sokkal ritkábban zuhannak le, jóval gyorsabbak, és szerintem pénzt sem kérnek, hisz minek az nekik?
2012. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. febr. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!