Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország vagy Anglia?

Olaszország vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Jelenleg Spanyolországban élünk és költözésen törjük a fejünket a fenti országok valamelyikébe. (Én beszélek angolul és olaszul, férjem spanyolul. Van egy 8 hónapos kisfiunk.) Melyik országot választanátok és miért? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. febr. 17. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Spanyolország után én Olaszországot javaslom.

Egyrészt az időjárás miatt,másrészt meg csak angol nyelvtudással lehet itt boldogulni.Olaszoknál a férjed is és te is kaphatnál melót.

(Azért Anglia sem olyan jó már mint régen volt)Mi itt élünk,és azon törjüka fejünket,hogy Olaszországba vagy Spanyolországba menjünk..

2012. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anglia csak akkor lehetne jó választás, ha tényleg jól beszélnétek az angolt, mellette pedig lenne egy piacképes végzettségetek.(pl. ápoló, orvos, informatikai szakemberek, mérnök), mert ebben az esetben aránylag hamar el lehet helyezkedni.


Olaszországban is akkor van esélyetek, ha tudtok olaszul, mert csak angollal sokmindent nem tudtok kezdeni.


Mindkét országra igaz az, hogyha beszélitek a helyiek nyelvét, és mellette jó és keresett szakmátok van, akkor aránylag hamar munkába lehet állni.

2012. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Olaszországgal csak óvatosan. Óriási gazdasági problémákkal és államadóssággal küzd. Bizonytalan a munkahely a megélhetés stb. Jelenleg a hús+zöldségek iszonyatosan drágák. Mindezt ismerősömtől tudom.


Én leginkább a Németországba vagy a Be-Ne-Lux államokba költöznék. (bár jelenleg jól elvagyok itthon.)

2012. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mik a szempontok?
2012. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!