Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg annyi szoba kell...

Tényleg annyi szoba kell németországi lakcímbejelentéshez ahány ember van?

Figyelt kérdés
Most hallottam, de semmi t nem találtam a neten erről. Aki jártas ebben és tudna egy megbízható infoót adni annak nagyon megköszönném
2012. febr. 24. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha valahol laksz, bejelentkezel oda. Nem tudják a regisztrációkor, hogy hány szoba van a lakásban...
2012. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,nem engednek 20 embert bejelentkezni egy kétszobás lakásba. azért 2 szoba 3 ember még oké
2012. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Bejelentkezni be lehet, ha kibérelted a lakást, de általában nem is adják ki, ha ez a feltétel nincs meg. Tehát ha 2 felnőtt és egy gyerek akar lakást bérelni, akkor minimum 3 szobás lakást kell keresni, mert ritka az olyan tulaj, aki kiadna egy 2 szobás lakást 3 embernek. Persze lehet ilyet is találni azért. Ha sikerül, mindenki bejelentkezhet, mi most 2 szobásban lakunk hárman.
2012. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi úgy mennénk hogy a párom, a fiunk és anyukám lakna velünk. Mivel a gyerek még pici és hiába van most a házban több szobánk akkor is egyben alszunk mind a hárman. Szóval nekünk egyenlőre 2 szoba bőven elég lenne, 4 meg már túl sok. Egy ismerős adná ki a alkást ami 2 szobás. Tehát ha ő kiadná akkor bejelentkezhetnénk mindannyian?
2012. febr. 24. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bejelentkezhettek. Viszitek a bérleti szerződést, meg a papírjaitokat, aztán kész is.
2012. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!