Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki, aki mostanában repült...

Valaki, aki mostanában repült a Ryanair légitársasággal tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy Németországba szeretnék utazni pár napra látogatóba, és náluk találtam nagyon olcsó jegyeket a célállomásomhoz legközelebb eső helyen. Tudom, hogy azért ilyen olcsó, mert fapados, éppen ezért lennék kíváncsi rá, hogy mennyi extra pénzt kell fizetni egyéb szolgáltatásokért?

Pl.: check-in, illeték, csomag (igazából feladott csomag nem lenne, csak fedélzeti, azért is kell fizetni?), egyebek?

A segítséget előre is köszönöm. A weboldalukon sajnos nem tudtam teljesen kiigazodni.



2012. febr. 24. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kezd el a foglalást (amíg az utolsó FIZET gombot meg nem nyomod úgysen érvényes) és akkorlátod mennyi lesz a végleges költség.Sajnos a ryannél legalább a duplája lesz.

kézipoggyász benne van az árban,biztosítás hülyeség

2012. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Öhm, eljutottam odáig, de mivel semmi extrát nem szeretnék, mivel csak 1-2 nap a kézipoggyász bőven elég, és mivel van nemzetközi diákigazolványom, azon van biztosítás is pl., a check-int pedig online intézném, amire azt írja, hogy ingyenes, ezért kb. ugyanannyira jön ki, mint az elején. Lehetséges ez? Nem sokszor repültem még életemben, fapadossal pedig egyszer sem, szóval nem tudom, hogy működik ez. Az illeték biztosan benne van?
2012. febr. 24. 16:45
 3/14 anonim ***** válasza:
A végén már a végső összeget írja, más nem jön rá.
2012. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm még1x :) Akkor viszont tényleg nevetségesen olcsó lesz :)
2012. febr. 24. 21:49
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ingyen online chekck-inre csak annyit, hogy amikor inditod a foglalast, akkor ingyenes, majd mikor listazza, h akkor mit is fogsz fizetni, 6 font utankent, illetve 7 font utankent az, h kifizethesd az egeszet bankkartyaval... Kicsit bosszanto, de meg igy is ez volta legolcsobb megoldas. A jegyem adokkal, illetekkel egyutt 36 font, ez egyeb koltsegek (tobbek kozt az ingyenes online check-in) megdobta 64 fontra... Itt a "szamla":


PAYMENT DETAILS


********36.24 GBP Total Fare


*********0.00 GBP Taxes, Fees & Charges


*********4.00 GBP Passenger Fee: EU 261 Levy


*********0.50 GBP Passenger Fee: ETS


********12.00 GBP Passenger Fee: Web Check in


********12.00 GBP Passenger Fee: Administration Fee


********64.74 GBP Total Paid


Asszem, ideje reklamalo levelet irni nekik.... :) (es bocsnat az offert)

2012. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is így volt, de még adminisztrációval együtt is kemény 6.500 ft lett a jegyem oda-vissza Németországba, szóval nincs panaszom :D

Plusz előre elolvastam a weboldalukon, hogy van adminisztrációs díj, úgyhogy abszolút nem voltam meglepve.

2012. márc. 3. 22:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, az nekem is OK, h mindenert fizetni kell pluszban, csak mikor kivalasztottam a jaratot, akkor meg 0.00 GBP volt a web check in, majd hirtelen 12 font lett... De nemcsak en jartam igy... De igen, meg mindig ez a legolcsobb, szval csak azon bosszankodom, h nem voltak eleg korrektek, m ugymond hazudtak...
2012. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem értem...nekem ingyenes volt a web check-in!
2012. márc. 6. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Mint latod, az en szamlamon 12 font... De ez a tetel mar csak akkor jelent meg, mikor a fizetes gombra kattintottam (addig free web check in volt)... De egyik ismerosomnek is ingyenes volt fizeteskor is, masik ugyanugy jart, mint en... Remelem, igy mostmar erted! :D De mindezen koltsegek ellenere is igy volt a legolcsobb a repjegyem, csak ugye felrevezettek egy kicsit, 12 fontnyira... :)
2012. márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utánanéztem! A promóciós áraknál free, a többinél 12 font/euró (6-6 utanként).
2012. márc. 7. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!