Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában hol tudok online...

Rómában hol tudok online foglalni tömegközlekedési jegyet (ha lehet)?

Figyelt kérdés

Hamarosan Rómába utazunk páran és szükségünk lenne 2-3 napra a tömegközlekedési eszközöket is használni (egyaránt a buszokat, metrókat és villamosokat). A kérdésem az lenne elsőképp, hogy hol tudom megnézni azt, hogy lehetséges e onlinen jegyeket foglalni? Rómába mi a tömegközlekedési vállalat neve, aminek a honlapjára fel tudnék esetleg menni?

A segítséget előre is köszönöm!



2012. márc. 1. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha az első újságosnál vesztek Roma Pass-t, ez egy bérlet, mindenre jó, néhány múzeumba is ingyenesen/kedvezményesen és soron kívül be lehet vele menni.
2012. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben megnézzük majd. Megnéztem volna ezt onlinen is, hátha így járna valami akció is hozzá :D
2012. márc. 2. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!