Kezdőoldal » Utazás » Európa » Soha nem voltam még nyaralni,...

Soha nem voltam még nyaralni, de eldöntöttem, idén megyek, méghozzá egyedül! Javasolnátok pár helyet, akár Európán kívül is, ahová egyedül is megéri ellátogatni?

Figyelt kérdés
Írhatnám a közhelyeket is hogy olcsó, tengerpart, szép, jó... Az a lényeg, hogy olyan legyen, amire emlékezni fogok :) Lehetőleg ne arab ország, mert egyedül mennék. Annyira sok ötletem van, de inkább a személyes tapasztalatokat várnám. Köszönöm!
2012. márc. 4. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én most megyek az USÁ-ba egyedül :), szóval - mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja - oda is lehet egyedül menni. :)
2012. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sok múlik azon, hogy mennyi pénzed van az útra.

Én Görögországot ajánlanám, mert azt ismerem legjobban, sokszor voltam ott, sok helyen.

Írj egy pár infót, hogy mennyit költenél, mik az igényeid azon belül, hogy tengerpart legyen, és ha tudok, segítek.

2012. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze jó lenne tengerpartra eljutni, de ha nem jön össze, nem esem kétségbe :) Egy hétre mennék, vagy körülbelül 10 napra, az a maximum. Az utazás mindegy, szívesen repülök is, de busszal sok helyre olcsóbb, és szeretek buszozni/vonatozni is, szóval az sem gond. Ha nagyon maximummal számolok, akkor körülbelül 150 ezer forintot szánnék rá. Könnyen elképzelhető, hogy csak szeptemberben mennék, amikor már lecsengett a szezon, akkor gondolom olcsóbbak a dolgok.
2012. márc. 4. 15:46
 4/16 anonim ***** válasza:

Szicília északi partjától pár km-re az Eol-szigetek.

(pl: Vulcano, Lipari)

2012. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja, 150 ezer ft? Akkor Split Horvátország.

Isztria szintén Horvátország.

Vonattal is lehet menni, az olcsóbb.

2012. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
150 ezer forint az ennyire kevésnek számít egy nyaralásra??
2012. márc. 4. 15:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát mindennel együtt kevés. :S

De nem lehetetlen persze.

Figyeld az akciókat. Most mondták ismerőseim, hogy tavaly Bulgáriába jutottak el nagyon olcsón. (Ennyiből az pl. simán kijött nekik, sőt, még kevesebből), meg néha vannak nagyon kedvezményes repülőjegyek olasz városokba pl. Bár ott a szállás már lehet, hogy húzósabb...

2012. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megint az előző vagyok.

Szerintem először találd ki, hogy kb. merre szeretnél menni, és akkor könnyebb nekiállni akciókat keresni, és végignézni a lehetőségeket. :)

2012. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaj, lehet hogy nem jól fogalmaztam, úgy gondoltam hogy az utazás+szállás amire ennyit költenék. A költőpénz az külön kategória, ott olyan napi 10 ezer forinttal számolok maximum.
2012. márc. 4. 15:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fenntartom, hogy szerintem először úticélt válassz (mondjuk legalább kettőt-hármat, hogy aztán lehessen szelektálni), és akkor az alapján meg lehet nézni, hogy hogyan a legolcsóbb. :)
2012. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!