Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol vehetek a legolcsóbban...

Hol vehetek a legolcsóbban repülőjegyet Nagy Britannia?

Figyelt kérdés

Hol vehetnék nagyon olcsón repülőgépre jegyet?A fapados az oké.Mert magammal vinnék kaját és italt.De nagyon olcsót keresek.Lehetőleg ne törött repülőgépet adjatok, tehát azért normális is legyen, de olcsó is és fapados.Szerintem értetek.Hisz mindenkinek van tapasztalata és a keresés sok ideig tartana.

Köszönöm előre is a választ Miki.

(Csak az oda vissza út kell nem kell kaja szállás stb.)


2009. jún. 9. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

kedves Miki,


A fapados nem mindig olcsobb mint a nagyobb tàrsasàgok jàratai! Példa: tesomék hamarosan jonnek ide ki, Genfbe, fapadossal valami 40 ezer lett volna fejenként, a Swissairnél pedig 50 eurobol ( 15 ezer ft !!!) megusztuk az oda visza jegyàrat, persz fejenként.( egy honappal ezelott foglaltuk le a jegyeket)

A jegyàr ràadàsul attol is fugg, mikor akarsz utazni, mennyivel koràbban veszed meg a jegyet, stb..

Nézd meg a pelikàn hu-t, ott az osszes létezo tàrsasàg ajànlatait kidobja egy egy utvonalra :)

Ezt a " torott gépet " viszont nem értem :D:D

2009. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pl. a fapadosnal ugy es akkor csak nagyon olcso a jegy szerintem, ha idobe megveszed. Tehat ha most juniusban megveszed mondjuk oktoberre, vagy decemberre (nem is tudom hogy fent van-e mar).

Ha mondjuk holnap akarsz repulni, akkor nezzel korbe, azert gondolom ennyi idod van ra, nem?

Amugy en mindig az EasyJet-tel repulok.

2009. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Októberbe mennék szülinapomkor...Oké Láttam az egyik fapadosnál 22 ezer valamennyit oda vissza egybe ez lehet igaz???
2009. jún. 9. 20:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Az EasyJetnél most kb. 20e Ft októberre, a WizzAirnél kb.25e Ft, a Swiss genfi átszállással 32e Ft most foglalva, a Malév pedig kb. 37e Ft. Oda-vissza minden illetékkel és egy feladott csomaggal.
2009. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és azt már most mondom, hogy italt ne vigyél. Mert a felszálláskor ki fogják önteni! Italt nem lehet a repülőre felvinni (illetve de, max. 100 ml-t, de az italmennyiségnél az üveg térfogata számít, tehát ha egy fél literes üvegben van 100 ml az már nem mehet fel!)
2009. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
EasyJetnél előre le kell foglalni?
2009. jún. 9. 21:07
 7/13 Nikcsi ***** válasza:
igen
2009. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Julis 15.-től augusztus 20.-áig nincs 45 ezer forintnál olcsóbb?
2009. jún. 10. 06:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy van-e olcsobb, de valoszinu nincs. Mivel minel gyorsabban lefoglalod, megveszed a jegyet annal olcsobb. Ezert olcsobb az oktoberi jegy, mint amit most neztel a nyarra.

Ha megvan az idopontod biztosra, akkor vedd meg minel elobb a jegyet, mert a fapadosnal naponta valtoznak az arak!

Lehet hogy ma valami 8ezer Ft, holnap pedig mar 15ezer lesz.

De csak akkor vedd meg a neten a jegyet amikor mar biztos vagy az idopontban, mert nem adjak vissza mar!

Es igen, elore meg kell venni a jegyet, sot csak az interneten bankkartyaval tudod kifizetni pl. az Easyjet jegyeit. Irodajuk nincs.

2009. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megnéztem ezt a paraviont... Az általam most foglalt jegyre, amiért 49e Ft-nak megfelelő EUR-t fizettem (165 €), a paravion 2315 €-ért kínálta...
2009. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!