Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol vehetek a legolcsóbban...

Hol vehetek a legolcsóbban repülőjegyet Nagy Britannia?

Figyelt kérdés

Hol vehetnék nagyon olcsón repülőgépre jegyet?A fapados az oké.Mert magammal vinnék kaját és italt.De nagyon olcsót keresek.Lehetőleg ne törött repülőgépet adjatok, tehát azért normális is legyen, de olcsó is és fapados.Szerintem értetek.Hisz mindenkinek van tapasztalata és a keresés sok ideig tartana.

Köszönöm előre is a választ Miki.

(Csak az oda vissza út kell nem kell kaja szállás stb.)


2009. jún. 9. 17:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Szia! mi tavaly nyáron utaztunk ki Angliába. A repjegy mindennel együtt oda -vissza 45.000,-Ft volt fejenként, de hozzátenném hogy kifelé az indulás előtt kb 2 héttel vettük meg a jegyet... hazafelé viszont már rögtön megvettük augusztus 31-re és így a haza repjegy 2900 Ft-ba került::D többe volt a távolsági buszjegyünk, bár az is megérte a maga 6000 Ft-ját mert luxusbusz volt. A lényeg h hónapokkal előre foglald le a jegyed, fapados légitársaságnál és figyeld azt is, hogy Londonnak tudtommal 3 reptere is van, és az se mindegy, hogy melyikre érkezel anyagilag. Mi a Ryanair-rel utaztunk és London Stansted-re érkeztünk Sármellékről. Mi google-ba írtuk be h fapadosok és amit kidobott mindet végignéztük, azt már nem tudom h végül melyik honlapon találtuk ezt meg, de kutassál és időben vedd meg:D
2009. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy londoni repölőjegy vásárlásakor azt is nézd meg, hogy hova érkezel, melyik reptérre és onnan mennyibe kerül eljutni a szállásodra. Így, a repjegy + transfer már nem feltétlenűl a legolcsóbb jeggyel az olcsóbb. Mi többnyire Malévval utazunk, mert összeadva nekünk sokszor az jön ki olcsóbbra. De ez függ attól, hogy hova mész a repülés után.
2009. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát ismerősünkhöz megyek.Ő fog elvinni Londonból Newcastle.Tudom messze van Manchester után is, de Manchesterre meg totál nem találtam repülőjegyet!
2009. jún. 13. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!