Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország Chalkidiki részén...

Görögország Chalkidiki részén hova érdemes elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne ami nem tulságosan drága, homokos a part és nem túl zsúfolt. Apartmanok is érdekelnének. Skala Fourka-n már jártam háromszor, nagyon megvagyok elégedve vele, de elmennék máshová is.
2012. márc. 9. 08:18
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Én 2szer voltam Sarti-n és egyszer Palalián! Össze se lehet hasonlítani! Sartit javaslom neked, olvass róla élménybeszámolókat a neten! Csak jókat fogsz találni! Ez a földi paradicsom! Csodálatos a part, nem koszos, olyan mintha érintetlen volna! Az emberek kifejezetten kedvesek (és ez nem elfogultság tényleg mindegyik az), ez egy kis halászfalu volt, ahol ma se élnek túl sokan, de azért van áruház, disco szóval egyáltalán nem elmaradott! Bár azt nem tudom, hogy mennyire mentek fel az árak, de tavaly Palalian 2x annyiba került minden mint 3 éve Sartin! Mi a párommal 100 000et vittünk utoljára és hát nem dőzsiztünk... jah egy hétig voltunk, nos ugyan ezt a pénzt vittem 4 éve és 2 hétig elvoltunk belőle húgommal, de akkor majdnemhogy szórtuk a pénzt!


Nézz utána, hidd el nem bánod meg!! Remélem segítettem!

2012. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Nagyra értékelem.:D
2012. márc. 9. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly én is Sartin voltam, nagyon szép hely. Nyugod kis falu igazi pihenésre való hely. Ha nem a nagy pörgésre vágysz akkor ajánlom én is. Kristálytiszta víz, homokos tengerpart főleg a beach részénél, ahol szinte bokáig ér a víz és lassan mélyül, a sziklás résznél mélyebb a víz és kicsit nagyom szemcsés a homok. Motorral szépen bejárható a környék ami szintén nagyon szép. Aránylag olcsó is a szállást nézve főleg utószezonba amikor persze még jó idő van. Mi idén is megyünk szeptember végén 19900 Ft-ér amiben a buszos út és a szállás van benne. Ajánlanám az apollon travelt az a legolcsóbb, de az ibusz is jó, tavaly azzal utaztunk. De ha menni akartok foglaljátok, mert nagyon fogynak a helyek.

A tavernák, boltok aránylag megfizethetők, de persze drágább kicsit mint nálunk. Mi is 100.000 Ft-ot vittünk költeni, voltunk programokon, ettünk étterembe is de azért nem szortuk a pénzt.

Ha érdekel még valami kérdezz nyugodtan, mesélek :)

[link]

itt vannak élménybeszámolók.

2012. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!