Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldre lehet gyógyszert...

Külföldre lehet gyógyszert vinni magammal a repülőgépen?

Figyelt kérdés
Hosszabb távra szeretnék külföldre menni és itthonról szeretnék magammal vinni gyógyszert. Ezt engedik a repülőgépen? Még nem repültem soha, lehet hogy hülye a kérdés.
2012. márc. 9. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

csak olyan gyógyszert ami ismert külföldön és origi csomagolásban legyen. Ebbe nem fognak bele kötni. Pl paracetamol stb... a csomagolás azért kell hozzá, hogy lássák mit tartalmaz.


ha drogalapu gyógyszer vagy más különleges gyógyszer kell azt ahhoz a doktornak kell egy jóváhagyást írni, hogy te rendszeresen szedsz x gyógyszert és azért van nálad.


èn sokat repülök babával is, és pl babának mindig van fájdalomcsillapító kúp a táskámban mert a gépen is jöhet egy láz vagy akármi, pl 10 órás útnál.

2012. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Lehet.
2012. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aknenormin? (akné elleni gyógyszer)
2012. márc. 9. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Elsö vagyok. nem tudom miért pontoztak el ennyire, de így van ahogy írtam.


Ha vénynélküli akkor vidd a csomagolását is, ha kérdeznék megtudod mutatni mi van benne. Ha doki írhatja csak fel akkor kérj a dokitól és papírt.

2012. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Nincs úgy, ahogy írtad. A francot se érdekli a te gyógyszered, föltéve, hogy az nem dinamit !!
2012. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De bizony érdekli öket. Csak hogy az ellenörök már profik. Egy sima nyaralásra induló, nyugodt embert nem néznek meg plusszban.

Minden mozdulatból tudják, hogy ki miért visz magával kis tablettákat. Amúgy ott ha megkérdezik mi az egyböl elenörizni is tudják egy drog gyors teszttel.


Nézz külföldi adókon olyan müsorokat ahol vámosok éltét mutatják. Simán kiszürik már a csomagfelvételnél kit kell ellenörízni, ki az aki furán viselkedik, esetleg olyan aki izzad, egyedül utazó nöket pl kedvelt ellenörzéis pont stb...

2012. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!