Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csernobili túra?! (info lejjebb)

Csernobili túra?! (info lejjebb)

Figyelt kérdés

Csernobilba hol szerveznek utakat? (tudom ez nem olyan egyszerű mint egy Prágai utazás hogy megveszem a repülőjegyet azt mehetek is..(engedélyek kellenek..stb..))

És ha van rá lehetőség illetve valamilyen "szervezet" ami civil ember számára teszi elérhetővé ezt az utat?! (És olyan hozzászólásokat nem kérek köszönöm hogy: Hülye aki odamegy. 3 lábbal jössz haza(ami lehetetlen mert csak a magzat károsodásából erednek ezek az elváltozások.).. Aki tud valamit isezekről az utakról az legyen szíves írja meg! Köszönöm!


2009. jún. 10. 01:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Kijevben vannak irodák ahol lehet jelentkezni. 40 Euro az ára körülbelül. Amúgy szinte egy (katasztrófa)túrista paradicsom lett. Egyáltalán nem veszélyes. Bár a reaktort és annak alkatrészet szerintem nem ajánlott szájba venni.


Jó utat!

2009. jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Mégvalami. A Keleti-pályaudvarról megy vonat Kijevbe. Az ár olyan 20-25 ezer forint, oda-vissza. Az út egy nap hosszú.
2009. jún. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm a segítséget! és ha esetleg elmegyek Kijevbe és nem "indítanak" akkor túrát mit csinálok?! vagy ez biztos hogy lehet jelentkezni/menni bármely időben? esetleg linket néznék ha tudna küldeni!
2009. jún. 10. 14:18
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Ezen a honlapon pl találtam erről infót, de google-ben ha rákeresel találsz többet is. Azt olvastam, hogy 18 fölött kell lenned, mert a személyigazolványt ellenőrzik, fiatalokat nem engednek be, de azt is hozzátették, hogy Kiev kb összes túrista irodája szervez 1-2 napos túrákat Csernobilba függetlenül attól, hogy csoportról van szó, vagy egyéni jelentkezőkről. Érdemes keresgélni neten, és érdeklődni bőszen e-mailen vagy telefonon.

2009. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget!
2009. jún. 10. 20:16
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

200 méteres körzetben le van zárva az egész.

A törmelék darabokat nem lehet megfogni, nemhogy szájba venni.

És még mindig van sugárzás.

Egyébként hány éves vagy?

2009. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
80%
Én voltam már Kijevben, az is elég megrázó... Ne menj Csernobilba! Szerintem...
2009. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok.. Kijevben mi a megrázó?:S
2009. jún. 11. 16:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem érd be a képekkel : [link]
2009. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
www.chernobyl.mlap.hu ez az oldal az enyém és durvább képek is vannak mint amit te linkeltél, (nem beszólni akartam) köszi a linket!.. én ennek ellenére is el akarok menni
2009. aug. 4. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!