Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csernobili túra?! (info lejjebb)

Csernobili túra?! (info lejjebb)

Figyelt kérdés

Csernobilba hol szerveznek utakat? (tudom ez nem olyan egyszerű mint egy Prágai utazás hogy megveszem a repülőjegyet azt mehetek is..(engedélyek kellenek..stb..))

És ha van rá lehetőség illetve valamilyen "szervezet" ami civil ember számára teszi elérhetővé ezt az utat?! (És olyan hozzászólásokat nem kérek köszönöm hogy: Hülye aki odamegy. 3 lábbal jössz haza(ami lehetetlen mert csak a magzat károsodásából erednek ezek az elváltozások.).. Aki tud valamit isezekről az utakról az legyen szíves írja meg! Köszönöm!


2009. jún. 10. 01:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
Oh megértem hogy el akarsz menni, mert majd ha lesz lehetőségem én is el akarok menni csak még túl fiatal vagyok.
2009. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miért te hány éves vagy?
2009. aug. 22. 01:42
 13/15 anonim válasza:
ha jól tudom, a "túrákra" 18 éves kor felettieket engednek csak. Én is el szeretnék menni egyszer megnézni, ehhez még minimum 2 évet várnom kell...
2009. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Nekem is minden álmom kijutni oda.

Csak ahhoz először is be kell töltenem a 18-at [bár az mindjárt megvan, most 17 vagyok :D], nem árt egy angol nyelvvizsga, hogy értsem is az idegenvezetőt, ha már ott van, és persze pénz, pénz pénz... :/

de elmegyek oda, ha addig élek is [ez itt most sz_rul jöhet ki, de akkor is]... sokan bolondnak tartanak miatta, de nem érdekel, nekem azt a helyet egyszerűen látnom KELL...

teljes mértékben megértelek :)

2010. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is egyszer el szeretnék menni. semmi veszélyes nincs benne, persze ez nem azt jelenti, hogy a járműveket és a mohát, ami a legjobban sugároz meg kell fogni, mert azt tényleg nem ajánlott, vagy tilos. Egyébkéntaz otttartózkodás alatt, ha meg füben járkálsz is, stb, és kb egy hétig vagy ott, akkor sugárdózist kapsz, mint egy mellkas röntgennél. Sajnos elég sok tévhit kering Pripyat városa kötül, mert az emberek nem néznek utána...
2010. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!