Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen úttal lephetném meg a...

Milyen úttal lephetném meg a páromat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret utazni, ám pénzhiány miatt nem gyakran teheti ezt sajnos meg, ahogy én sem. Hamarosan szeretném meglepni egy 1-2 napos kirándulással, azonban nem tudom mivel lenne érdemes. Külföldben gondolkodom. Bécs, Pozsony, de igazából több távolabbi város is szóbajöhet (pl. Brüsszel, ahova megy fapados reggel és jön este). Brüsszel engem nagyon vonz, de nem tudom egy nap alatt mit tudnánk ott megnézni, egyáltalán érdemes e oda-vissza útra kettőnknek kiadni 10 ezer forintot, látunk e annyit, amennyiért megéri.

Végső esetben a Rám-szakadékra is gondoltam, de azt bármelyik hétvégén megejthetjük, most jobban szeretném valami különlegesebbel, valami nagyobbal meglepni. Várom az ötleteket, véleményeket, tapasztalatokat! :)


2012. márc. 11. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szánj rá még egy tizest és keress egy olcsó szállást. Egy hétvége már jobban hangzik
2012. márc. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szigorúan egy napos programra szeretném vinni és ez nem pénz kérdése, hanem mert így jönne ki jól!
2012. márc. 12. 06:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a kirepülök brüsszelkébe témával az a baj,hog y itt kiméssz a reptérre,felszállsz,kinnt leszállsz,ott be kell benni a reptérről a városba,este fordítva ugyanez......szóval az 1 napodból garantáltan 6 órát a reptérre oda-vissza 2X utazgatással töltessz el,tehát nem sok időd marad másra. MAGYARORSZÁGON is vannk szép,vonzó,pihentető helyek,én sem voltam még mindenhol.

Pl. Lillafüredre is elmehettek,barlangfürdő,erdei séta.....vagy lemenni Gyulára.....vagy az Őrségbe 1 nap.....oly sok minden van.....

2012. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben az időpont adott, akkor nézd meg hogy hova van olcsó repjegy.


Ha csak egy napra tervezel, akkor menjetek kocsival. Nézz ki egy várost és keress ott olyan programokat amik esetleg érdekelnék.


Én személyszerint Bécsbe mennék. Amit nem tudsz megnézni egy napban, akkor rámarad egy másik utazásra. (de ne vasárnap menjetek)

2012. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy szombati napra gondoltam, úgy 2-3 hétvége jöhet szóba. Mivel teljesen meglepetésnek szánnám, ezért nem szeretném megkérdezni a páromat, hogy ő minek örülne jobban, gondolom ez egyértelmű. Budapestet terveztük egy hosszú hétvégére (200 km-re élünk tőle), ezt az utazást mintegy kiegészítve szeretném meglepni valami egy napos bónusz kirándulással, ezért fontos, hogy 1 nap legyen. Autónk nincsen sajnos. Nekem Bécs lenne nagyon szimpatikus, de a szervezett kirándulások programajánlatai annyira nem jönnek be, engem mindegyikből csak egy kis része érdekelne, így viszont nem tudom egy nap alatt körbejutunk-e mindenhova, amit látni kell annak, aki Bécsben jár. :) A második Bécs. Brüsszel csak egy kósza ötlet volt, mert párom még sosem repült és neki biztosan ez lenne a legnagyobb meglepetés/újdonság, de arra azért lehet több napot kellene szánni, nem tudom.
2012. márc. 12. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!