Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dolgozott már valaki Ausztriáb...

Dolgozott már valaki Ausztriában ( iroda takarítás )?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Most tőlem kérdezed hogy oda ahová te jelentkezel kötelező-e a német önéletrajz? :)
2012. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ugy altalaban az osztrák munkakhoz,nem sok érte annyi? egyeb koltsegeket még le szoktam venni a fizubol?
2012. márc. 13. 21:20
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem egy sima fordításért, ha nem kell hogy hivatalos fordítóiroda fordítsa akkor sok. És mivel egy önéletrajz nem hivatalos papír, mint egy bizonyítvány szerintem egy némettanár boldogan lefordítja a feléért is.


A fizuból meg nem vonhatnak semmit sem, főleg közvetlenül nem. Neked a fizetést kézbe, vagy számlára meg kell kapnod.

2012. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnos általában akiket nem beszélnek németül azokat a legkönnyebb átverni, és ezek az ügynökségek meg is teszik. Örülj ha egyáltalán lesz kint munkád, és nem átverés az egész.
2012. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

10.000 egy önéletrajzért??? Én írtam egyet aztán kész, de nem nagyon foglalkoztak vele, ott helyben is ki kellett tölteni egy űrlapot jelentkezéskor, ezeket gyűjtögették a jelentkezőktől. :)


Amúgy nem tudtam anno hogyan kell német önéletrajzot írni, csak józan paraszti ésszel vázlatosan felsoroltam azokat az adatokat amit egy önéletrajzba szokás írni. Meg ugye tettem bele fényképet. De megfelelt. Egy gyárba jelentkeztem munkásnak.


De ahogy írták is, egy némettanár olcsóbban elkészíti neked. Aztán abban tuti nincs hiba.

2012. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 krigor55 válasza:
Mielőtt 10.000,-Ft-ot kidobsz az ablakon, előtte nem árt tájékozódni, hogy ez az ár reális-e egy fordításért? Ennek a töredékéért is megcsinálta volna bárki.
2012. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!