Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiában is vannak munka...

Xlacax kérdése:

Hollandiában is vannak munka közvetitő ügynökségek ugyan úgy mint Angliában?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék töletetek érdeklödni a hollandiai munka vállalás felöl.


Még csak most kezdtem el keresni-kutatni a lehetöségekeket (eddig Angliában éltem egy kis ideig min.angolom van.)de az első kérdésem az lenne hogy akkor Hollandiában is vannak ügynökségek ugyan úgy mint Angliában?


Ha igen akkor elég az alap-megértem mit mondanak (angol)szint?


Ugyan úgy lehet járni az ügynökségeket a CV-vel?


Több a munka lehetöség mint Angliában?


Van egy ismerösöm kint sajtgyárban dolgozik és az anyukája szerint 2000-eurót keres.LOL.


Köszönöm.


2012. márc. 12. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

"Van egy ismerösöm kint sajtgyárban dolgozik és az anyukája szerint 2000-eurót keres.LOL. "


Ez nem LOL, hanem kamu! Szerintem csak elő adják a jól élnek. Tudom, mert nekem is van ilyen ismerősöm, aki állítólag egy csomagoló gyárban havi nettó 2000 € körül keres, csak mint kiderült még ennek a felét sem keresi meg.


"Több a munka lehetöség mint Angliában? "


Ha minimum angolod van, akkor nem csodálkozom, hogy Angliában sem kapkodtak utánad. Hollandiában pedig a legalapabb melókhoz is kell jó angol és minimális holland nyelvismeret.

2012. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!