Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek az olasz emberek?

Milyenek az olasz emberek?

Figyelt kérdés
májusban utazom Bibione-ba, és érdekel milyenek ott az emberek. kedvesek? segítőkészek? esetleg bunkók és flegmák?
2012. márc. 16. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
há' van ilyen is meg olyan is
2012. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

A férfiak azt hiszik magukról, hogy macsók, minden nőt meg akarnak dugni, sokat nevetnek, hangosan dumálnak, pontatlanok, lusták, megbízhatatlanok, szeretik a tésztát.


A nők hamar iszonyat szörösek lesznek, temperamentumosak, szintén lusták, és pontatlanok, fekete hajúak.

2012. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Aggresszív, temperamentumos nép.
2012. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Minél délebre mégy annál rosszabb. Északon, Torinóban, Milánóban még viszonylag jófejek, segítőkészek is, de minél délebbre mégy, egyre inkább előjön belőlük az "olasz". Rómában már elég nehéz a nem-turista övezetekben boldogulni, Nápolyról nem is beszélve.
2012. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Magyarországon milyenek az emberek...?


Menj el egy borsodi kis cigány lakta faluba.. meg menj el a Máltai szeretetszolgálathoz...


Ilyen hülye kérdést..

2012. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Én sokat járok Olaszországban, mostanában inkább délre, Nápolytól is délre, vagy Sziciliában. Nem beszélek olaszul, de nagyon sok kedves, segítőkész olasszal találkoztam, akik kézzel lábbal mutogatva segítenek, és roppant barátságosak.
2012. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Bibionéba mész, akkor nem lesznek problémáid. Egyébként az olaszok nagyon szuperek mindenben, amíg nem kell felelősséget vállalni és ha valaki hosszabb időre megy, akkor tudjon olaszul.
2012. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden azon múlik, te hogy állsz hozzá. találkozhatsz ott is idiótával, mint itthon, de nem az a jellemző. Ha elfogadod a szabályaikat, mindenütt segítőkészek, legfeljebb dél felé egyre harsányabbak (de nem agresszívebbek, mint nálunk). Egy fürdőváros egészen más, ott a turistaiparra épül minden, ennek megfelelően, főleg ha sokat költesz, biztosan körbeugrálnak. De rajtad múlik itt is.
2012. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én nem szidnám őket.Úgy viselkednek veled,ahogy te velük.Havonta járunk olaszba.Nálunk nem agresszívek?Higyjétek el,ők élnek jól!
2012. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!