Kezdőoldal » Utazás » Európa » Grúziai tapasztalatok, beszámo...

Grúziai tapasztalatok, beszámolók?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az ország,szeretnék egyszer elutazni Grúziába, és érdekelnének mások tapasztalata.

2012. márc. 16. 20:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést,mások tapasztalatai.
2012. márc. 16. 20:30
 2/6 DDD97 válasza:
Hát rólam nemrég kiderült hogy grúz felmenőkkel rendelkezem. (ráadásul nem is akármilyenekkel. a családom több száz éven keresztül Grúzia uralkodó dinasztiája volt) És nagyon érdekel maga az ország, a nép meg természetesen az őseim. Én is el szeretnék majd látogatni Grúziába megnézni a családi várakat. ÚGYHOGY KÉRJÜK A VÁLASZOKAT. :))))
2012. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hűha,gratulálok :)

Nagyon èrdekes ország,találtam egy beszámolót,ha gondolod,elküldöm priviben.

2012. ápr. 3. 15:14
 4/6 DDD97 válasza:
Köszönöm.:) én is büszke vagyok. Arra meg legfőkébb, hogy az én ősöm, IV Levan volt, akit azért üldöztek el a trónról mert túl barátságos, empatikus volt, a saját népe közt élt és nem volt hatalomvágya. Megköszönném, ha elküldöd! Bár az igazi öröm az lenne ha élőben is megnézhetném ezt a csodás országot. De ameddig nincs rá lehetőség, ez is megteszi! :) Amúgy még egy kérdés: ismersz hazánkban élő grúzt, aki beszél magyarul? :)
2012. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Elküldtem a beszámolót,de grúzt sajnos nem ismerek :(

2012. ápr. 4. 11:18
 6/6 DDD97 válasza:
Köszi! Húú hát tetszettek a képek! :)) csodálatosak! :)) köszönöm, majd én is küldök ha találok valamit meg te is küldhetsz! :)
2012. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!