Kezdőoldal » Utazás » Európa » Marokkói ismerősöm jönne...

Marokkói ismerősöm jönne Budapestre egy hétvégére, hol lehet érdeklődni, hogy kell-e neki Visa?

Figyelt kérdés
Jelenleg Franciaországban tanul, van papírja amely szerint ott lehet egy évig, és utazhat a Scehngeni országok területén. Amennyire én tudom, Magyarország ezen belül van, de nem tudom, hogy az ilyen infókat hol lehet ellenőrizni, vagy hogy kéne-e neki visa vagy nem. (Kérek mindenkit, hogy ne olyan segítőkész, egyszavas válaszokat adjanak, mint : google )
2012. márc. 19. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
merre laksz?mert ha pesten bemész a külképviseletre és ott elmondanak mindent
2012. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Világosan kiderült, hogy beutazhat. A megadott információk alapján nincs kétség. De ha valaki feleslegesen akar köröket futni, hát tegye.
2012. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit furcsa. Csak akkor utazhat schengeni országba ha valamelyik schengeni ország állampolgára. Szerintem szükséges neki vízum Magyarországra. Az a papír más is lehet, mert pl. ha valakinek menekült státusza van és úgy utazik schengeni országon belül, akkor a dublini szerződés szerint vissza toloncolhatják abba az országba ahol kérte a letelepedési engedélyt. Szóval én azt ajánlom, hogy vagy te vagy a barátod kérdezze meg a nagykövetségen.
2012. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek , megkérdeztem a nagykövetségen, igaz csak telefonon, azt mondták, hogy Marokkóból mindenkinek kell vízum , hogy Magyarországra utazhasson. És amúgy elég nehéz megszerezni.
2012. márc. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!