Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsből Budapestre (visszafelé...

Bécsből Budapestre (visszafelé) este 7 után tényleg nincs már vonat? Nemzetközi vonat sincs?

Figyelt kérdés

[link]

A menetrend szerint 18.54 kor megy az utolsó vonat a Westbahnhofról, de kell hogy legyen utána is... vagy tényleg nincs?

Ha este 8 után tudok kiérni a Westbahnhofra, másnap reggelig nem is tudnék vonattal visszajönni?

Másnak is volt ilyen problémája?



2012. jan. 23. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kiírva, akkor nincs! Így is napi rengeteg vonat megy Bécsbe. Gyere busszal! Vagy az sem megy már?
2012. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan sok vonat nem megy :P

De szerintem egyet kellene indítaniuk este 9 körül is... na mindegy

2012. jan. 23. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, aznap már nem tudsz visszajönni. Tehát két opció van, vagy kimegy érted valaki kocsival, vagy kiveszel egy szobát, ott megalszol, és akár a reggel hatos vonattal is eljöhetsz.


Különben szerintem nem olyan nagy csoda ez, a szüleim a dunántúlon élnek, és 8 után tőlük sincs vonat pestre..

2012. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az az utolsó, mi is inkább ezért mentünk kocsival 4-en, árban ugyan ott voltunk.


Amúgy az, hogy nincs 7 után Bécsből vonat, nem olyan meglepő, én vidéken lakom, nem is messze Bp-től, de hétvégén 8-kor megy el az utolsó buszom a Népligethez... És nincs vonat erre...

2012. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ugye ebben a menetrendben az összes vonat fel van tüntetve? Nincs külön esetleg nemzetközi vonat vagy ilyesmi?


De ahogy írtátok, annyira nem furcsa, de nekem elsőre az volt, főleg hogy aznap este haza szeretnék jönni és csodálkoztam, amikor megláttam a menetrendet

2012. jan. 24. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyári időszakban van nyolckor is vonat, de ilyenkor nincs. Amúgy én se bánnám, ha lenne később, lehetne csinálni olyan vonatos kirándulást, h hajnalban megyünk, késő este meg jövünk haza.. de sajna ez van..
2012. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, az jó lenne.

Nyáron 8-kor megy az utolsó vonat vag van később is?

2012. jan. 24. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!