Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék ingyen/minél...

Hogyan tudnék ingyen/minél olcsóbban megtenni kb.600 km-es távolságot? (Budapest-Rovinj)

Figyelt kérdés
Szeretnék nyárra hosszútávra kiadó szállást keresni ezért le kéne mennem pár napra, viszont nem akarok sokat költeni az utazásra. Nem gon ha akár több napig tartana az út, ráérek... Hogy lehet pl. úgy stoppolni hogy fel is vegyenek? Engem még sose vettek fel... Vagy valami más tippetek esetleg?

2012. márc. 31. 09:45
 1/7 anonim válasza:

Most vannak ezek az oldalak ahol meg van adva hogy ki merre megy és társat keres mert drága a benzin igy az adott költsége meg felezitek.

De nem tudom mi ennek az oldalnak a neve

2012. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
www.oszkar.com
2012. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt nem is értem!

Ezért külön leutazol, hogy majd nyárra foglaljál??

Most olcsó, na de nyárra??

Mindenki annyiért adja ki majd a szállását, amennyiért csak tudja.

Esélyed, csak a parttól távolabb van.


A stoppolásnál akkor van a legtöbb esélyed, ha lány vagy!

2012. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából vannak ott ismerőseim, csak nem akarnak segíteni szállást keresni...szóval kénytelen vagyok magamtól.

Lány vagyok, de engem még soha a büdös életbe nem vettek fel amikor stoppoltam =/ ezért volt olyan h 30 km-t gyalog kellett megtennem...ez mondjuk Lengyelországban volt.Talán a magyarok máshogy állnak hozzá (?)

2012. ápr. 2. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokan megjárták már a stoppolókkal, ezért egyre kevésbé vesznek fel bárkit is.

Nem attól függ, hogy az autós lengyel-e, vagy magyar.

Az autópályán meg amúgy is tilos a gyalogos közlekedés és a stoppolás!

2012. ápr. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"...engem még soha a büdös életbe nem vettek fel amikor stoppoltam"


Már ne haragudj a kérdésért, de nem volt valami taszító az összképedben?

Esetleg szakadt, vagy csöves kinézet?

2012. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam különösebben szépnek, de azért szerintem a csövestől még elég messze voltam =D (nyilván nem magassarkúban és szoknyában voltam kirándulni...lehet hogy ez volt a baj)
2012. ápr. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!