Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyen az idő?...

Angliában milyen az idő? Hogyan öltözködnek az ott élők?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már. Arra lennék igazából kíváncsi, hogy az emberek ott hogy öltözködnek? Mondjuk ha mi ott kabátban lennénk, az "őslakosok" még lazán elvannak pulcsiban? Néztem ugyanis angol sorozatokat (pl. Skins), és a szereplők a film szerint nagyon vékonyan öltöködnek, max harisnya, vagy vékonyabb nadrág van rajtuk, és pulcsit is csak ritkán húznak. A valóságban is ilyen lengén öltöködnek, ha hidegebb az idő, akkor is? (pl. 10-15 fokban?)Vagy csak a film kedvéért van ez így?
2012. ápr. 1. 11:56
 1/3 anonim válasza:
Nagyon birjak a hideget, a gyerekek is mar ugy vannak nevelve/ oltoztetve. Itt nem latsz kisbabakat meg 2-3 eves kisgyerekeket bebugyolalva! Mikor en telikabatban vagyok, sapka, kesztyu, a kisbabak/ gyerekek mezitlab, poloban vagy vekony felsoben, papucsban, cekony nadragban vagy rovid nadragban ill. szoknyaban vannak. A felnottek es a tinik szinten. A legdurvabb amivel talalkoztam : kint fuj a szel, minusz par fok, majdnemhogy havazik, este 6-7 ora, tescoban kb 4 eves kislany hajszalvekony spagettipantos feher" angyalka" ruhaban, harisnya nelkul, a ruha spagettipantos, atleta semmi alatta! Ja zokni sem, csak egy labujjbedugos papucs. Es abszolute nem fazott!!!! Lehidaltam!!!
2012. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összevissza öltöznek, én sokáig úgy gondoltam, hogy mindenkinek van otthon egy kupac ruha a sarokban, és minden reggel kihúznak párat és azt veszik fel. A hőmérséklet vagy az eső a legkevésbé se zavar senkit.
2012. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elozoekkel...Amugy 10-15 fok nekem mar nem hideg,ha sut hozza a nap kicsit,mar rovidujjuban megyek el, ha nem farmerkabat, vagy blezer max.Mar absozlut megszoktam:)
2012. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!