Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen lehet Párizs?

Milyen lehet Párizs?

Figyelt kérdés
Már vagy két éve szeretnék eljutni Párizsba és úgy néz ki, most összejönne.Légyszi tippeket az árakhoz,látnivalókhoz, szálláshelyekhez és shoppingközpontokhoz.
2012. ápr. 3. 10:38
 1/2 anonim válasza:

Az árak nem térnek el jelentősen az itteniektől, a kaja drágább meg persze a minőséget meg kell fizetni ha mondjuk ruhát vagy kézműves, helyi cuccokat veszel.

Látnivalóknak ajánlom: Eiffel-torony, Louvre, Diadalív, Moulin Rouge, ezek a klasszikusok amiket nem lehet kihagyni.

Az Ibis Hotelek jók Párizsban is, bár az arab negyed környéke nem a legkellemesebb környék, de a szálló nagyon szép, a kaja jó és közel van mindenhez.

Shoppingolni léptem-nyomon lehet, az utcákon rengeteg üzlet van, + a Festők Terén nagyon jó cuccokat lehet venni!

Remélem segítettem.

2012. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
montmarte a kedvenc környékem, rengeteget voltam ott, szajna part, luxemburg kert, hotel de ville, de az egész belváros isteni! Azt tanácsolom, hogy ne szervezzetek szigorú napirendet, hagyjatok időt a barangolásra, az a legjobb.
2012. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!