Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest Párizs vonalon...

Budapest Párizs vonalon mennyi a repülési idő? 1.5 éves kislányunk van és kaptunk egy párizsi utat. Nem kicsi még elindulni vele? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A repülési idő kb. 2 óra 20 perc. De én már értem oda 2 óra alatt is, de általában kell 2óra10, 2óra 20 perc.


Szerintem ennyit kibir a gyermek.

2012. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt már nekünk 1:50 is és olyan 2:20 is...

Nem egyforma az oda és a vissza út hossza sem, meg attól is függ, hogy milyen az idő, stb.

De simán ki lehet bírni szerintem.

2012. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mihez kicsi? Egy repülöúthoz vagy maga egy párnapos városnézéshez?


èn 3 hós kora óta repülök pár havonta németország és magyarprszág között a lányommal, és nincs gond.Voltunk már 10 órás repülö úton. Azt is elég jól bírta.


De városnézésre nem vinném még. lányom is másfél most. 14 hósan voltunk a maldív szigeten, ott nem sokmindent csináltunk de neki az is elég volt. egy jópárnapos városnézés már szerintem sok nekik, vagy max 1-2 dolgot néztek meg és ennyi, de azért meg érdemes elmenni? akkor inkább tengerpart ahol homokozhat és jól érzi magát.

Párizsban rengeteg látni való van szinte reggeltöl estig mehettek. ezt még babakocsiban is nehéz kibírni de egy túristákkal tömött látványosságnál meg elkezdhet üvölteni hogy már ö azért sem jobbra hanem balra akar menni. és te ott állsz hogy egésznap csak a gyerek után rohangáltál. ha csak barátokhoz mennétek és max 1-2 dolgot néztek meg akkor nem kicsi, ö is élvezni fogja. de iktassatok bele játszóteret, neki való dolgot, pl állatkert, ahol szaladgálhat stb...


pl mi voltunk már város nézésen, de max 3 órát tartott majd játszótér. most készülünk 1 nap nürnberg 1 nap playmobil land, ami egy óriási játszótér.

2012. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

két egész napot maradnánk,de bele kell kalkulálni hogy vele nem lehet annyit menni és többször vissza kell menni pihenni a szállodába.

Viszont sajnálnám itthon hagyni,de még meglátjuk.

Köszönöm!

2012. febr. 20. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:

3-ik vagyok.


attól is függ, hogy mennyire hamar áll át a gyereked más környezetre. pl az enyém gyorsna mert sokat repülünk, és szinte minden hónapban meglátogatunk valakit. de ismerek egy anyukát akinél 2 nap a gyerek átállása kb 2 napig igen nyügös, hisztis a gyerek, majd 3-ik naptól áll helyre.


pl ha belegondolok a maldív szigetekre nagyon nehéz volt az út, átkellett szállnunk dubaiban. de mikor oda értünk várt a légkondis szoba és a homok és a víz végtelenül. vagy is egy paradicsom volt a gyereknek is, imádta az óriás homokozót, még az étterem alja is homokos volt. a bárban a többi kisebb gyerekkel szaladgált, és találtunk mindig a parton más gyereket akikkel játszottak. voltak halacskák és madarak, mind mind neki való. aludt, evett és homokozott.


de városnézás más téma. ott nincs játék, nincs mot nem akarom. 2 napba sokmindennek bele kell férnie. én pl minimum 5 napra mennék, úgy talán gyerekkel is könnyebb.

2012. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nehogy kihagyd már! Ő is élvezni fogja a kikapcsolódást. Beleteszitek a babakocsiba, nézelődtök, és ha kell, akkor visszamentek addig a szállodába amíg alszik.

Mi Franciao-ba lakunk, és a barátnőmékkel éppen Párizsba találkoztunk, amikor kijöttek hozzánk. 1 éves múlt a kisgyerek, őt is babakocsiba vitték mindenhova. A repülőt is élvezte, vigyetek az útra mindenféle könyvet, vagy játékot ami leköti arra az időre.

2012. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nehogy kihagyd már! Ő is élvezni fogja a kikapcsolódást."


Persze csodagyerek! Már másfél évesen élvezi majd a repülőutat, meg Párizs nevezetességeit?!


Meg az utasok is "élvezni fogják", amikor mellettük üvölt majd!


Amúgy itt mindenki elfelejti, hogy a gyereknek, már otthontól elkezdődik a (tor)túra.

Nem csak, hogy kizökkentik a megszokott életritmusából, de rengeteg idegen behatás is fogja érni folyamatosan!!

Ráadásul a reptéren is jóval előbb ott kell már ácsorogni, stb...stb...


Szóval azt javaslom, hogy a gyereket itthon jó kezekre kell bízni,

és két napig gondtalanul lehet élvezni Párizst.

Azután, majd, ha már nagyobb lesz, akkor ki lehet vinni a Disney-be.

2012. febr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Lehet hogy a te gyereked üvölt idegen helyen, de minden gyerek más, és képzeld létezik olyan gyerek is, aki élvezi az ilyen felhajtást, amikor 2 órát kell várni a reptéri váróban, közben nézi a repülőket, a többi embert, és nem üvölt a kabinban, babakocsival tolják idegen helyeken, végig üli, de az is lehet hogy nem, akkor meg kiszáll és megy a saját lábán. Nálunk így van, imádja ha megyünk valahova, és mindegy hogy hova csak kéri hogy menjünk valahova. Nem tartanám a gyerekem 4 fal között, ettől ismeri meg a környezetét, és ettől nem lesz olyan nyámnyila gyerek. Érdekes a barátnőm kislánya (akiről írtam) ő is élvezte az egész utat, mert neki is kikapcsolódás volt, egy új dolog, nemcsak otthon ülés anyukával a négy fal között. Ha lehetőség van egy ilyen útra miért ne mennének el ekkora gyerekkel, ki kell próbálni, nem minden gyereknek nyűg az utazás.
2012. febr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hisztis a gyerek,viszünk babakocsit tud pihenni,nem hiszem hogy gond lesz vele
2012. márc. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!