Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Garda-tó mellett milyen...

A Garda-tó mellett milyen olcsó szállások vannak?

Figyelt kérdés
Vagy utazási irodát, amelyik leszervezné nekünk a szállást? Faházas kemping is jó. Interneten egyelőre nem találtam, csak horror árakon.
2008. ápr. 15. 19:45
 1/4 tade ***** válasza:
100%
SZia! En itt elek 50 km-re a Garda to-tol, probaltam neked keresni olcso szallasokat, talaltam is egy kempinget fahazakkal, amit te is emlitettel, de a legolcsobb igy is 35-40 euro szemelyre...es juniusrol, juliusrol beszelek...sajnos a Garda to is manapsag olyan arerkategoriaban van lassan, mint Rimini vagy Bibione... es sajnos a szallasok is nagyon dragak,de viszont, ha interneten keresztul foglalsz szobat vagy apartmant, az mindig olcsobb legalabb 10%-al...viszont, ha utazasi irodaval szervezteted az dragabb...en mindenkepp internetrol foglalnek le szallast....legalabb is mi igy csinaljuk, megha csak 50 km-re is lakunk, mert igy olcsobb.....meg kenyelmesebb is.....(bar mi ha elmegyunk akkor is robogoval es csak 1-2 napra).....mert hidd el meg neha az itt eloknek is draga 1 hetet eltolteni a Garda to mellett....viszont ha eljutsz mindenkepp nezd mag Gardaland-ot nagyon jo vidampark, es CANEVA-t olaszorszag legnagyobb acquaparkjat ....:)) estleg ha meg segithetek valamiben szivesen :)
2008. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hálám örökké üldözni fog, nagyon rendi vagy. Még átgondoljuk, hogy van-e ennyi zsé, mert hogy megéri, az nem kérdés. :-) Köszi még1x
2008. ápr. 23. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Aánlom az ETAP HOTELS láncot, ami egész európában jelen van, olcsó szállás és egész minőségi. Biztos a garda tó közelében is van egy.
2008. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már lekéstem a válasszal, de mi minden évben elmegyünk a Gardához, mert találtunk egy nagyon jó campinget Pacengoban a Camping Lidot. Ez egy tóparti camping medencével, ragyogó tisztasággal és jó árakkal.

Ha nem igényelsz luxus körülményeket. Aranyos 4 és 6 fős bungik vannak ha jól emlékszem 30 EUR körüli áron. Van honlapjuk www.campinglido.it

2008. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!