Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek a hátizsákos...

Mi a véleményetek a hátizsákos utazásról? Egyedül vagy útitárssal érdemes?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Elszeretnék indulni a nyáron egy hosszú akár 3/4 évig is tartó Európai hátizsákos túrára és szívesen venném a tanácsokat ezzel kapcsolatban. Pénz nélkül, másokra támaszkodva, stoppal stb. Spontán utazás lenne amerre a "sors szele fúj". Esetleg útitársak jelentkezését is (18-28 év között) várom!

2012. ápr. 6. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
sok sikert.
2012. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
turatars.com oldalon keress...!
2012. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez az álmom... kár hogy még csak 16 vagyok!
2012. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is ez az egyik nagy vágyam... az útitársam meg is lenne, de... te hogy mered ezt bevállalni? Egyedül stoppolni, pénz nélkül utazni szerintem azért nem veszélytelen. Hol aludnál, fürödnél, mit ennél?

Fiú vagy lány vagy?

2012. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kevés pénzből lehet túrázni. Pénz nélkül nem lehet.

A szállás még megoldható ingyen sok esetben, de az étkezés nagyon ritkán, nem is beszélve a váratlan eseményekről.


Két ismerősöm is csinál(t) nagy túrát kevés pénzből, ezeket a blogokat olvasva megtudhatod, hogy hogyan lehet olcsón kijönni: tinylittlebigthing.blog.hu, 360fokbringa.hu


Egyedül nagyon kemény. Társsal sem könnyű, ugyanis ennyi idő alatt minden kijön: a hétköznap szinte észrevétlen apró surlódások egész napok, hetek, hónapok alatt összeadódnak.

2012. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!