Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan juthatok ki Angliába?

Hogyan juthatok ki Angliába?

Figyelt kérdés
Szeretnék munkát vállalni és Angolul tanulni.

2012. ápr. 8. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma már ott se olyan egyszerű...

Először tanulj meg angolul


itt van rengeteg olvasnivaló a témában pl:

[link]


pl egy hozzászólás:

"Rengeteg olyan munka van amihez még érettségi sem kell.Vendéglátásban,gyárakban,raktárakban.De a nyelvet nem árt tudni.Átlagban 1-1,5 hónap alatt lehet munkát találni,hozzáállástól függően."


nade... hol laksz 1-1,5 hónapig? addig is kell valamit enned, és mi lesz ha mégsem találsz munkát?


Ha választani lehet két ember között és az egyik beszél angolul, a másik nem kit választanál? /egyéb paraméter egyforma mondjuk/

2012. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem megy az angol, akkor ne gyere ki! Nyelvtudás nélkül esetleg akkor kapsz állást, ha valaki beajánl valahova. Mellesleg én a mai napig nem javaslom azt, hogy valaki kijöjjön és minimálbérért gürizzen, mert átszámolva nagyon jó a minimálbér, de idekinn nagyon kevés a helyi viszonyokhoz képest. Én októberben jöttem, jó nyelvtudással és piacképes végzettséggel, 3 hét alatt találtam a szakmámban állást, messze a minimálbér felett.
2012. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
repülővel, de tényleg ne gyere ki angoltudás nélkül. alig van munka, azoknak se, akik beszélnek angolul. és ne számold át, felesleges, ami magyarul 300ezer átszámítva, abból itt ugyanúgy nyomorogsz, mint otthon.
2012. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Busszal is kijuthatsz

az még izgibb(meg valamivel olcsóbb is)

fél európán átmegy a busz csomó mindent láthatsz

2013. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!