Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legtökéletesebb...

Melyik a legtökéletesebb európai ország?

Figyelt kérdés
Ahol a legkellemesebb az éghajlat, jól élnek az átlagemberek is, gyönyörűek a tájak, a városok, kedvesek az emberek, stb.
2012. ápr. 8. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ahol jó idő van, mint a déli országokban, általában nem olyan magas az életszínvonal, mint mondjuk Németországban vagy a többi nyugati országban. Én Angliában élek, ahol nem a legjobb az idő, de az kit érdekel, ha jól keresek.
2012. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Luxemburg talán. Ez megfelel nagyjából a kitételeidnek. Norvégia a leggazdagabb Európában, egyben a legdrágább is.Ja és a legszebb is. Itt Svédországban is minden oké.Az éghajlat meg olyan, amilyen.Én bírom.
2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Svájc nyáron. Télen Málta.
2012. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azon feltételek alapján, amit írtál, összességében szerintem Svájc vagy talán Ausztria, bár nekem mindkét ország egy picit "steril", nem tudom jobban megfogalmazni.

Kellemes hangulat és életérzés szempontjából pedig Kanári-szigetek a kedvencem, ami ugyan nem külön ország (Spanyolo-hoz tartozik), de ott jól el bírnék éldegélni, még ha nem is olyan magas az életszínvonal, mint esetleg máshol. A klíma nagyon jó, és gyönyörű tájak vannak, nekem bejön ez a fajta mediterrán életmód.

Természet, tájak szempontjából én Izlandra, Norvégiára, Skóciára szavazok, de nekem az ottani időjárás túl cudar.


Nincs ilyen, hogy legtökéletesebb... mindenkinek mást jelent.

2012. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!