Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldre hova érdemes menni...

Külföldre hova érdemes menni dolgozni és milyen szakterületen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Anglia, Írország ma ezek menők...
2012. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mert mindenhez értesz? Agysebésznek, meg atomfizikusnak, Japánba.
2012. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Oda érdemes menni amelyik ország nyelvét jól beszéled.

Olyan szakterületre amit tanultál.

2012. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kutatómérnöknek az Egyesült Államokba
2012. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem tanultam szakmát azért kérdezem. Általánosságba beszéljünk h hova és minek mennek többnyire? Inkább angol nyelv. Esetleg érettségivel? / Óvóképzővel / Ipari elektronikai technikusival?
2012. ápr. 11. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jövőre érettségizem.
2012. ápr. 11. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy dolgot jegyez meg.Külföldön legyen az Anglia,Németország vagy Franciaország az érettségid semmit nem ér.Kint senkit nem érdekel hogy van érettségid Magyar irodalomból vagy történelemből.

Ha kint akarsz boldogulni,akkor nyelvtudásod legyen.Legyen egy jó szakmád.Óvónőképző nem rossz,de azzal nehéz lesz kint elhelyezkedned.Mégpedig azért mert kint teljesen más az ilyen szakma elvégzése mint otthon.Arról nem is beszélve,hogy a legtöbb óvoda magánkézben van,és oda nem szívesen alkalmaznak külföldieket.(az előítélet még ma is megvan)

Nem írtad hány éves vagy,nem írtad fiú vagy lány vagy(bár ha óvónőképzőt írsz akkor feltételezem hogy lány)Nem írtad mi érdekelne stb.Ezek mind fontosak ha dönteni akarsz.

2012. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írtam hogy jövőre érettségizem. Párommal akarunk kimenni, neki ipari elektronikai technikus végzettsége van szóval valami gyárba neki jó lenne. Engem sok minden érdekelne, akár kell hozzá végzettség akár nem...Több megoldás érdekel. Valaki pl. bébiszitter, valaki pincér, valaki mosogató. Mit tudom én. Mik vannak még?
2012. ápr. 11. 17:26
 10/10 anonim válasza:
ismerek olyat aki havi 300000-ért mosogat svájcban
2012. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!