Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Lengyelországba megyek...

Ha Lengyelországba megyek repülővel, feltétlenül "fóliáztassam" az utazótáskát (zárható) vagy elég ha csak lezárom?

Figyelt kérdés
Ott még át kell szállni egyszer egy másik járatra, egy másik lengyelországi városba.
2012. ápr. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan dolgot viszel benne aminek nagy az értéke akkor igen. pl laptop, vagy nagyértékü fényképezö, vagy akármi ami nagyértékü.

mert a foliáztatás egyben biztosítás is. de ha sima ruháidat teszed csak bele, és semmi elektromos dolgot akkor talán nem kell.

2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez komolyan így megy hogy kilopkodják a bőröndöket? és csak nálunk vagy külföldön is megvan ez a "veszély"?
2012. ápr. 11. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre mindenhol meg van az esély, még nyugati országokban is.

Nekem még hála isten nem történt ilyen pedig rengeteget utaztam már, férjemmel sem.


mi ha messzi útra mentünk nyaralni akkor kézibe bikinit és friss bugyit tettünk. és egyszer foliáztattunk mikor konkrétan karácsonyra mentünk haza mert sok értékes ajándék volt a böröndbe.

2012. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2012. ápr. 12. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:

A fóliázás sem véd, mert azt is újra tudják ám fóliázni, miután kiszedtek belőle dolgokat. Sőt, lehet, hogy pont az lesz a gyanús, hogy le van fóliázva...

Én klaptopot, fényképezőgépet, stb. ilyen nagy értékű dolgoakt biztosan nem tennék a bőröndbe, inkább cipelném a kézipoggyászban.

2012. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt megkédezhetem, hogy hova mész, melyik város(ok)ba? Csak mert én is megyek nemsokára.
2012. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!