Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért nézi le a magyar a...

Miért nézi le a magyar a kelet-európai, balkáni országokat?

Figyelt kérdés

Mindenki Nyugat-Európába meg USA-ba megy nyaralni, meg ez az álma. De kérdem én: ezek az emberek voltak már mondjuk Belgrádban, Szarajevóban vagy Krakkóban? Pedig ezek a városok (országok) szerintem éppoly szépek, ha nem szebbek, mint bármelyik nyugat-európai, észak-amerikai város.

Miért ilyen hülye sznob a magyar, hogy csak az a jó ami nyugat, mer azzal lehet menőzni a haverok előtt, közben meg a sokkal közelebbi kelet-európai országokat/városokat meg lenézni, oda nem akar menni nyaralni?

Szerintetek?


2012. ápr. 16. 17:55
 1/6 anonim válasza:
Ez csöpög a TV-be... Ennyi. Ha megnézel egy filmet, Las Vegas, London, Párizs, New York... Vagy akár egy reklámot... Meg ugye ott "jobban élnek" az emberek. Ezt azért raktam zárójelbe, mert nem tudom, hogy hol milyen anyagiak között élnek, de ugye a média ezt vetíti, hogy ott minden mekkora jó...
2012. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Mert mi Közép-Európához tartozunk. (se)
2012. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok, és javítom magam, mert nem zárójelbe raktam, hanem idézőjelbe :D
2012. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként Japánt kihagytad , az is bent van a Top 5-ben.Egyébként azért mert ez tetszik nekik , beszélik a nyelvet és láttak filmet ami Berlinben vagy Londonban vagy Okinavában játszódott ezért kíváncsiak rá élőben is.Meg hát Szerbiában , Szlovákiában , Romániában nem csípik a magyarokat.


Egyébként mi magyarok mindig is sznob és nagyképű nép voltunk.

2012. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Mert senkinek semmi kedve balkáni országokban kirándulni, várost nézni. Voltam már Szerbiában, Romániában, borzasztó állapotban vannak a településeik.
2012. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok a sznob magyar ember és azért.

Jártam Horvátországban és Szerbiában. Mind a kettő hely nagyon tetszett, és most a vágyálmom, hogy eljussak októberben Szarajevóba és Mostarba.


Sok sznob magyar azért nem utazik el pl. Szerbiába vagy akár Horvátországba, mert háború volt. Ezért szó szerint egy régi munkahelyemen kikaptam, hogy míg a kedves kollega Balin nyaral addig én háború sújtotta környéken. ÉS??? Innentől kezdve nem csoda, ha pl. szerbek utálják a magyarokat (megjegyezném, hogy sosem tapasztaltam Szerbiában, hogy ért volna attrocitás, sőt mindig hatalmas vendégszeretet fogadott, amit pl. Olaszországban nem kaptam meg).

2012. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!