Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest - Stuttgart közötti...

Budapest - Stuttgart közötti utazási lehetőségekről szeretnék érdeklődni. Hogy érdemes oda utazni? Melyik a legolcsóbb utazási lehetőség? Nagyon örülnék ha tudnátok segíteni.

Figyelt kérdés

majus 7.én indulnék és 12.én szeretnék haza utazni.


(mindenféleképpen valamilyen utazási eszközt szeretnék igénybe venni)



2012. ápr. 17. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Vonattal oda-vissza 78 euró a legolcsóbb jegy, nézd meg itt:

[link]


Repülővel is mehetnél, a Germanwingsnek van közvetlen járata, de ere az időpontra 75 ezer körül van a legolcsóbb jegy :(

2012. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:) az a gond hogy ez a 78eurós vonat csak pénteken és szombaton jár:/ Hetedike pedig sajnos hétfőre esik.
2012. ápr. 17. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ezt nem néztem sajnos :( repülőből még nézhetsz átszállásosokat, de 50ezer alatt biztos nem jön ki, meg ilyen viszonylatban semmi értelme átszállással menni...

esetleg vonatos-átszállásosat néznék még a helyedben, hátha van valami jobb megoldás.

2012. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az EUROLINES buszokat nézd meg

[link]

Ha időben megveszed a jegyet, akár 9.000-15.000 ft-ért is utazhatsz. Budapestről indulnak.

2013. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

www.budapest-stuttgart.com

Ez is egy menetrend szerinti buszjarat Budapestről Stuttgartba, kényelmes a busz és megbízhatóak.

2013. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én találtam olcsóbbat a volánbusz magyar honlapján! :)

[link]

Ráadásul ez minden nap indul!

2014. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!