Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a "legolcsóbb" európai...

Melyik a "legolcsóbb" európai ország, üdülés szempontjából? Többi info lent.

Figyelt kérdés
Tehát görög, török, horvát, bulgária stb..melyik a legolcsóbb? Nem feltétlen szálloda, apartman is lehet sőt...busszal utazásos is lehet...stb..ilyenekre gondolok..
2012. ápr. 17. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy horvátoknál és bolgároknál olcsóbb az üdülés.
2012. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Horvátország olcsóbb lejutás szempontjából, mint Montenegro, viszont Montenegro olcsóbb szállás, étkezés szempontjából, mint Horvátország. Mérlegelj!
2012. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. Árak tekintetében Bulgária és Montenegró a legolcsóbb. Ha nincsenek nagy igényeid még esetleg Albánia...
2012. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja Albánia is nagyon szép lehet (2. hozzászóló vagyok). Ha pl.Bar-ban nyaralsz, akkor eltudsz menni elég könnyen Albániába (Shkodar városban-remélem jól írtam a nevet. Nem jártam még ott, viszont szebbnélszebb képeket és videókat láttam erről a városról.

Idén marad Horvátország, mivel most az utazás költsége dominál, de Montenegro és Albánia majd jövőre marad :)

Megosztanám veled még az infokat:

busszal tudsz utazni nyáron Bp-ről Montenegroba: Herceg-Noviba (ez a busz megáll például Neum-ban /Bosznia/ és Dubrovnikban /Horvátország/ is); vonattal pedig Bar-ba.

Split-be (Horvátország) nyaranta megy vonat Budapestről, kb. 15-17 óra az út.

Budapest-Split vonatjegy 2.osztályon, menettérti kedvezménnyel 68,8 EUR + egyéb szolgáltatások, Budapest-Bar menettérti jegy 66 EUR +egyéb szolgáltatások.

Buszjegyről nem tudok információt írni.

2012. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Korfu szigetéről is megy rendszeres komp Albániába, és Korfura megy Bp-ről repülő is. Ráadásul a déli része nem annyira lepukkant, bár lehet, hogy drágább is egy picit. De az biztos, hogy én is megnézném... (3. hozzászóló voltam)
2012. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sőt, ha Korfura mész pl. szeptemberbe, akkor kifoghatsz olyan utat, ami hulla olcsó. Nővérem Korfun járt tavaly szeptember végén 55eFt-ba került a nyaralás. Onnan szerveznek utakat Albániába. (2.hozzászóló)
2012. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszi a sok infot:) majd ezek kozul nezegetek,es debreceni jaratokal,buszal,nekem az csak 15km
2012. ápr. 17. 23:25
 8/11 anonim ***** válasza:
horvátország, bulgária
2012. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hol nézegethetnék ? milyen oldalakon?
2012. ápr. 18. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

például:

www.budavartours.hu

www.personaltours.hu

www.startutazas.hu

www.startutazasok.hu

www.csak1utazas.hu

2012. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!